Mobilny Deus Ex do pobrania w promocyjnej cenie!

Mobilny Deus Ex do pobrania w promocyjnej cenie!06.03.2014 17:44
Mobilny Deus Ex do pobrania w promocyjnej cenie!
Zbigniew Kowal

W dniu premiery Deus Ex: The Fall kosztował 6 euro. Dla wielu była to cena zdecydowanie za wysoka. Na szczęście Square Enix zdecydowało się na solidną obniżkę i oferuje swój flagowy tytuł za dolara. Gra nie uruchomi się jednak na każdym urządzeniu z logo nadgryzionego jabłka.

Seria Deus Ex towarzyszy graczom od 2000 roku, kiedy to na rynku pojawiła się pierwsza część gry autorstwa studia Ion Storm. Trzy lata później zobaczyliśmy popularną w wielu kręgach dwójkę, a następnie czekaliśmy 8 lat na Deus Ex: Human Revolution. Ostatnim tytułem z serii jest The Fall.

Deus Ex: The Fall, pomimo że jest przeznaczony tylko na urządzenia mobilne, został zrecenzowany przez największe światowe serwisy zajmujące się grami. Oceny są bardzo różne. Popularny Eurogamer ocenił grę na 5 w 10-stopniowej skali. Dziennikarze IGN wystawili jej mocną 8. Nie jest to tytuł godny poprzedników, ale w App Store nie ma zbyt wielu produkcji, które mogłyby się z nim równać.

412078287364621222

W The Fall akcja toczy się w 2027 roku. Światem rządzą wielkie korporacje, które dostarczają na rynek lekarstwa potrzebne zmodyfikowanym (implanty, biowszczepy) ludziom. Gracz wciela się w postać Bena Saxona, który – podobnie jak reszta mieszkańców – ma mechaniczne części ciała. Były członek jednostki antyterrorystycznej próbuje odkryć prawdę o działalności koncernów i dostarczanym na rynek specyfiku.

Deus Ex: The Fall to miks kilku gatunków. Można strzelać, chować się za osłonami lub ulepszać bohatera, jak w grach RPG. Są również elementy zręcznościowe (otwieranie zamków) oraz wątki poboczne. To action shooter w doskonałej oprawie audiowizualnej, który wyznacza możliwości obecnych smartfonów oraz tabletów.

Deus Ex : The Fall - Trailer de lancement

Zanim pobierzecie grę z App Store, kilka ważnych informacji. Nie współpracuje ona z iPadem, iPadem 2 ani iPhone'em 4. Wymaga (po instalacji) aż 1,6 GB miejsca. Jeżeli wasz smartfon lub tablet jest po jailbreaku, to strzelanie będzie wyłączone. Poza tym jest to tytuł godny polecenia, w szczególności za 0,89 euro!

PS Grę można pobrać również z Google Play.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)