Mobyland wystartował z "cudowną" ofertą

Mobyland wystartował z "cudowną" ofertą

mobyland logo
mobyland logo
Katarzyna Pura
16.09.2009 16:00, aktualizacja: 16.09.2009 18:00

Mobyland w ostatnim czasie prosił we wniosku do Urzędu Komunikacji Elektronicznej o przesunięcie terminu startu. Jak się okazuje, najprawdopodobniej, wniosek został odrzucony, przez co Mobyland musiał zacząć świadczyć swoje usługi. Tak też właśnie sieć rozpoczyna swoje działanie na polskim rynku z dokładnie jedną ofertą.

Jak informuje portal Telepolis: Umowę można podpisać w 8 warszawskich salonach Sferii. Trzy warszawskie stacje Mobylandu, nadają z lokalizacji Sferii i są jej własnością. Sprzęt dostarczył Huawei. Stacje nie figurują w spisie UKE z 10. września. Sieć ma wyróżnik 260-16, a pula numeracyjna zaczyna się od 728 0.

Mobyland oferuje tylko i wyłącznie jeden plan abonamentowy za 100 zł do wykorzystania na dowolne usługi. Taryfikacja sekundowa po pierwszej minucie, minuta do wszystkich operatorów to koszt 0,60 zł. SMS kosztuje 0,20 zł, MMS - 0,42 zł, a 100 kB transmisji - 0,13 zł. Za aktywację trzeba zapłacić 260 zł.

Na stronie internetowej firmy możemy przeczytać:* "Aktualnie świadczymy usługę głosową w ramach połączeń wewnątrz-sieciowych w sieci Mobyland. Kolejne usługi (tj. pozostałe typy połączeń SMS, MMS, i inne) zostaną udostępnione Abonentom w najbliższym czasie."*

Źródło: Telepolis

Źródło artykułu:WP Komórkomania
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)