"Moc Prezentów Na Zawsze" - elastyczna oferta Ery

"Moc Prezentów Na Zawsze" - elastyczna oferta Ery

Era Sklep
Era Sklep
Mateusz Żołyniak
31.01.2011 18:36, aktualizacja: 31.01.2011 19:36

Sieć Era 2 lutego wprowadza nową elastyczną ofertę, w której klient przy podpisaniu umowy może wybrać jeden z trzech prezentów: zniżkę na telefon, bezpłatną Sieci Rodzinną lub 2 x więcej minut. Co ciekawe, wszystkie prezenty przyznawane są na cały okres umowy.

W nowej promocji Ery dostępne taryfy zostały rozszerzone o pakiety danych, po których wykorzystaniu nie są naliczane dodatkowe opłaty za dostęp do Internetu. W ofercie są abonamenty od 25 złotych do 149 złotych, zawierające nawet 440 minuty oraz 2 GB pakiet danych.

Dodatkowo we wszystkich taryfach klient może wybrać jeden z trzech dodatkowych prezentów:

  • 2 x więcej minut w abonamencie - dodatkowy pakiet minut, który można wykorzystać na połączenia do wszystkich krajowych sieci komórkowych i stacjonarnych. Wszystkie minuty w abonamencie są wymienne na SMS, MMS, MB oraz minuty na numery stacjonarne w UE. Dzięki temu rozwiązaniu klient efektywnie wykorzystuje dostępne w abonamencie środki.
  • Sieć Rodzinna jest dostępna w bezpłatnej opcji od 2 do 6 numerów w zależności od wybranej wysokości abonamentu. Każdy z uczestników Sieci Rodzinnej otrzymuje 2000 minut na rozmowy z jej pozostałymi członkami.
  • Tańszy telefon - w tej ofercie klient otrzymuje upust nawet do 500 złotych na zakup nowego telefonu.

Podsumuję to krótko. Oferty nie są wyjątkowe, ale dobrze, że Era wzbogaca nieco odstającą od konkurencji ofertę abonamentową.

Źródło artykułu:WP Komórkomania
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)