Modern Combat 5: Blackout już jest. W końcu porządna produkcja bez mikropłatności

Modern Combat 5: Blackout już jest. W końcu porządna produkcja bez mikropłatności
24.07.2014 11:09
Modern Combat 5: Blackout
Modern Combat 5: Blackout
Źródło zdjęć: © gameloft.com

Jedna z najbardziej oczekiwanych mobilnych gier tego roku właśnie ujrzała światło dzienne.

W piątej odsłonie serii Modern Combat do dyspozycji oddano nam 4 klasy żołnierzy; możemy wcielić się wcielić w szturmowca, zwiadowcę, snajpera lub żołnierza wsparcia. Postawiono ponadto na zunifikowany system progresji, co oznacza, że tryb jednoosobowy i multiplayer nie są traktowane jako niezależne od siebie. Postać będzie zatem zdobywać bronie i doświadczenie bez względu na to, czy będziemy grali przez sieć, czy też w kampanii dla pojedynczego gracza.

Gameloft wykorzystał również kilka technologii, by dopieścić swoje dzieło od strony graficznej. Jedną z nich jest jest SSAO (Screen Space Ambient Occlusion), czyli zaawansowana technika cieniowania renderowanych obiektów.

Gra dostępna jest już na platformy iOS, Android oraz Windows Phone.

W obu przypadkach gra kosztuje nieco ponad 20 zł. Bardzo dobrą wiadomością jest to, że Modern Combat 5 jest całkowicie wolny od mikropłatności, więc na tym koszta związane z rozgrywką się kończą. Miejmy więc nadzieję, że gracze nie zawiodą i gra nie będzie piracona na potęgę, dzięki czemu Gameloft (i inni wydawcy) zrozumieją, że na produkcjach opartych o model Premium również można zarobić.

Na koniec polecam rzucić okiem na ostatni zwiastun.

Modern Combat 5 - Launch Trailer

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)