morele.net zwróci pieniądze, jeśli smartfon Huaweia zostanie odcięty od usług Google'a [#wSkrócie]

morele.net zwróci pieniądze, jeśli smartfon Huaweia zostanie odcięty od usług Google'a [#wSkrócie]

morele.net zwróci pieniądze, jeśli smartfon Huaweia zostanie odcięty od usług Google'a [#wSkrócie]
Mateusz Żołyniak
25.06.2019 11:30, aktualizacja: 29.06.2019 12:57

Sklep morele.net wydał oświadczenie, w którym informuje, że zwróci kwotę zakupu smartfonu Huaweia, jeżeli zostanie on odcięty od rozwiązań Google'a.

Aktualizacja

[b][url=https://komorkomania.pl/37484,trump-zdejmuje-bana-z-huaweia-chinczycy-wciaz-beda-mogli-wspolpracowac-z-amerykanskimi-firmami]Donald Trump postanowił zdjąć bana nałożonego na Huaweia[/url].[/b]

Huawei niedawno zapowiedział na rynku filipińskim, że będzie zwracał pieniądze użytkownikom, w sytuacji, gdy kupiony przez nich smartfon zostanie odcięty od usług Google'a w związku z sankcjami nałożonymi na giganta przez amerykański rząd.

Podobne oświadczenie wydał teraz polski sklep morele.net, który wskazał, że zwróci kwotę zakupu w razie braku obsługi aplikacji Google'a (m.in. sklepu Google Play) czy aktualizacji zabezpieczeń. Stosowna informacja pojawiła się na kartach produktów Huaweia na stronie sklepu.

morele.net:

Firma MORELE.NET Sp. z o.o. dokłada wszelkich starań, by zapewnić konsumentom jak najlepsze doświadczenia z użytkowania smartfonów Huawei zakupionych w jej sklepach. Firma MORELE.NET Sp. z o.o. zwróci konsumentowi kwotę wydaną przez niego na zakup smartfona Huawei, pod warunkiem, że przyczyną zwrotu będzie zaprzestanie działania aplikacji Google lub brak aktualizacji zabezpieczeń Google na smartfonie Huawei.

Huawei stale zapewnia użytkowników, że w przypadku już dostępnych urządzeń nie dojdzie do powyższej sytuacji. Dodatkowe działania mają jednak utwierdzić w tym przekonaniu użytkowników, którzy wciąż wahają się, czy wybrać smartfon chińskiego giganta.

Źródło artykułu:WP Komórkomania
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (2)