Motion wprowadzi niesamowite efekty fruwających ikon na iOS

Motion wprowadzi niesamowite efekty fruwających ikon na iOS
06.01.2012 11:14
Motion wprowadzi niesamowite efekty fruwających ikon na iOS
Krystian Bezdzietny
Krystian Bezdzietny

Jeżeli znudziły Ci się standardowe modyfikacje wyglądu iOS jakie można uzyskać po użyciu WinterBoarda, rozejrzyj się za bardziej zaawansowanymi narzędziami, które odmienią interfejs iPhone'a, iPoda touch czy iPada. Przykładem jednego z nich jest Motion. Po jego zainstalowaniu, można by stwierdzić, że na Twoim iPulpicie zapanuje mały chaos.

Aplikacja oferuje szereg różnych efektów, którym można podać niepozorne ikony systemu iOS. Motion, zgodna ze wszystkimi urządzeniami iOS 4 i wzwyż, oferuje następujące efekty: rotacja, skalowanie, pochylanie, obracanie, "podskakiwanie", przezroczystość, pionowa fala, pozioma fala, równoczesne rozrzucanie. Zastosowanie większości z nich naraz może wyglądać na przykład tak:

Motion (Cydia Tweak) - Homescreen Icons On Steroids

Wszystkie efekty można dowolnie ustawiać i dostosowywać do własnych potrzeb - można korzystać z jednego, dwóch, trzech lub wszystkich efektów jednocześnie, jednak im więcej będzie ich naraz aktywnych, tym większe "zamieszanie" będzie na ekranie głównym urządzeniu. Narzędzie działa bez zarzutów - nie aktywuje trybu awaryjnego oraz nie powoduje zacinania się telefonu.

Aplikacja Motion dostępna jest dla wszystkich za pośrednictwem Cydia Store, gdzie trzeba za nią zapłacić jednego dolara.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)