Wyciekają nowe Moto E. Będą o wiele lepsze niż druga generacja

Wyciekają nowe Moto E. Będą o wiele lepsze niż druga generacja

Motorola Moto E
Motorola Moto E
Mateusz Żołyniak
31.03.2016 13:42, aktualizacja: 12.07.2016 17:34

Najnowsze plotki wskazują, że Lenovio może już wkrótce zaprezentować nowe budżetowce, które sprzedawane będą pod marką Moto E.

Kolejne nowości w bazie GFXBench

W bazie GFXBench co chwilę pojawiają się niezapowiedziane jeszcze smartfony wielu producentów. Ostatnio, co zauważył niemiecki serwis WinFuture, dołączyły do nich dwa urządzenia Lenovo o oznaczeniach XT1700 i XT1706. Początek ich nazwy kodowej (litery "XT") wskazuje, że będą to modele sprzedawane z logo Motoroli na obudowie. Co o nich wiadomo?

Oba smartfony mają niemal identyczną specyfikację techniczną. Mały zaskoczeniem może być fakt, że oparto je na rozwiązaniu MediaTeka (MT6735P) a nie układzie Qualcomma, jak miała w zwyczaju Motorola. Nie powinno być to jednak wielkim problemem, gdyż SoC Tajwańczyków powinien gwarantować wydajność na poziomie Snapdragona 410 z poprzedniej generacji Moto E.

W specyfikacji technicznej smartfonów Lenovo można będzie również znaleźć:

Spory skok jakościowy

Jeżeli dane się potwierdzą, a wspomniane modele są rzeczywiście nowymi przedstawicielami linii Moto E, to seria ta doczeka się solidnej aktualizacji. Obecnie dostępny w sprzedaży model ma panel qHD, 8 GB pamięci wbudowanej i tylko 1 GB RAM-u. Nowe urządzenia mają dwa razy więcej pamięci oraz większy, 5-calowy ekran HD.

Dane te nie robią wielkiego wrażenia na tle coraz tańszych i coraz lepszych produktów mniej znanych graczy z Państwa Środka, ale siłą modeli Moto E była dobra optymalizacja i dbanie producenta o aktualizacje systemu. Kto wie, może Lenovo sprawi, że mniej zaawansowani użytkownicy znowu skierują wzrok w kierunku budżetowców z logo Motoroli na obudowie.

Źródło artykułu:WP Komórkomania
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)