Lenovo Moto E3 Power oficjalnie. Budżetowiec z dużą baterią

Lenovo Moto E3 Power oficjalnie. Budżetowiec z dużą baterią

Moto E3
Moto E3
Łukasz Skałba
26.08.2016 11:49, aktualizacja: 26.08.2016 13:49

Na rynku jest mało smartfonów z dużymi bateriami. Nawet flagowe urządzenia zazwyczaj oscylują w granicach 3000 mAh. Pod tym względem wyróżniają się dwa modele z średniej półki cenowej - nie najświeższy już Asus ZenFone Max z baterią o pojemności 5000 mAh oraz dopiero co zaprezentowany LG X power z ogniwem o pojemności 4100 mAh.

Model ze słowem "Power" w nazwie zaoferuje również Lenovo.

Mimo że ulepszona E3 nie została przez producenta zaprezentowana, już teraz mogą ją kupić mieszkańcy Hong Kongu. Poniżej jej pełna specyfikacja.

Bateria ma pojemność 3500 mAh. Nie jest to co prawda wartość kosmiczna, ale jeśli weźmiemy pod uwagę nieduży wyświetlacz oraz energooszczędny procesor, to może okazać się, że Moto E3 będzie wykręcał naprawdę świetne czasy z dala od gniazdka.

Jak pewnie zauważyliście pojemność ogniwa zwiększyła się względem zwykłej Moto E3 o 700 mAh. Nie jest to jednak jedyna zmiana. Więcej dostaniemy również pamięci operacyjnej oraz przestrzeni na dane. Ta pierwsza podskoczy z 1 do 2 GB, a druga - z 8 do 16 GB. Wygląd pozostanie praktycznie bez zmian. Nie znamy jednak na razie szczegółowych wymiarów, Ciekawe jak większy akumulatorek wpłynie na grubość urządzenia.

Lenovo Moto E3 Power
Lenovo Moto E3 Power© GSMArena

Lenovo Moto E3 Power jest już dostępny w Hong Kongu. Prawdopodobnie zadebiutuje również na innych rynkach. Nie wiadomo jednak kiedy to nastąpi. Jego cena w przeliczeniu na naszą walutę wynosi około 540 zł. Możemy być jednak pewni, że jeśli urządzenie trafi do Polski, jego koszt trochę się powiększy.

Źródło artykułu:WP Komórkomania
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)