Moto X (2016) na zdjęciu? Jej wygląd może cię zaskoczyć

Moto X Style
Moto X Style
Miron Nurski

08.04.2016 09:00, aktual.: 08.04.2016 12:54

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Wkrótce minie dziewięć miesięcy od dnia premiery modeli Moto X Style oraz Moto X Play, więc producent zapewne w pocie czoła pracuje już nad kolejną generacją. Czyżbyśmy właśnie dowiedzieli się co nieco na temat wyglądu?

Zanim przejdziemy do wycieku, przypomnijmy sobie wygląd dotychczasowych flagowców z linii Moto X.

Moto X, Moto X (2014) oraz Moto X Style
Moto X, Moto X (2014) oraz Moto X Style

Wystarczy jeden rzut oka, by stwierdzić, że to przedstawiciele tej samej linii produktów, prawda? A teraz zerknijcie na fotkę, którą twórcy hellomotoHK otrzymali od tajemniczego informatora. Podobno uwieczniono na niej kolejnego smartfona [del]Motoroli[/del] Lenovo.

Nowa Moto X?
Nowa Moto X?© hellomotoHK

W oczy rzuca się przede wszystkim przycisk ulokowany pod ekranem

A w zasadzie nie tyle przycisk, co - najpewniej - czytnik linii papilarnych. Chen Xudong, starszy wiceprezes Lenovo, już na początku roku zapewnił, że wszystkie smartfony Moto z 2016 roku zostaną uzbrojone w skanery biometryczne.

Zdziwiło mnie jednak, że producent najwidoczniej zamierza umieścić czytnik na froncie, a nie tyle urządzenia. Kojarzycie zgłębienie na plecach Nexusa 6, które zdobione jest przez logo Motoroli? Po rozebraniu smartfona okazuje się, że przestrzeń pod nim jest pusta. Dennis Woodside - ówczesny CEO Motoroli - zdradził w rozmowie z Telegraphem, że firma zamierzała umieścić w tym miejscu właśnie skaner biometryczny, ale "Apple kupił najlepszego dostawcę".

Logo Motoroli na plecach Nexusa 6 ujawnia miejsce, w którym miał się znajdować czytnik linii papilarnych
Logo Motoroli na plecach Nexusa 6 ujawnia miejsce, w którym miał się znajdować czytnik linii papilarnych

Jeśli chodzi o walory użytkowe, uważam to za dobrą decyzję, bo przedni panel to faktycznie moim zdaniem najlepsze miejsce na umieszczenie skanera. Jeśli chodzi o walory wizualne, niekoniecznie. Motki długo broniły się oryginalnym wzornictwem, a teraz wygląda na to, że będę musiał je dopisać do tekstu o tym, że w świecie smartfonów nie ma już miejsca na oryginalność.

Galaxy S6, Xiaomi Mi 5, HTC One M9+ i OnePlus 2
Galaxy S6, Xiaomi Mi 5, HTC One M9+ i OnePlus 2
Źródło artykułu:WP Komórkomania
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)