Motorola Droid 2 - premiera w sierpniu, instrukcja obsługi już u nas!

Droid-2-User-Manual
Droid-2-User-Manual
Krzysztof Laber

31.07.2010 15:30, aktual.: 31.07.2010 17:30

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

W ostatnim okresie koncerny produkujące komórki mają problemy z zachowaniem swoich przedpremierowych produktów w tajemnicy. A to ktoś zgubi komórkę w barze, a to ktoś inny zostawi ją nieopacznie na siłowni. Jakieś zdjęcie czy filmik na portalu społecznościowym... Ten jednak przeciek ma znacznie większą wartość niż rozmazane zdjęcie. Dotyczy następcy Motoroli Milestone/Droid, a jest nim przewodnik użytkownika, czyli, innymi słowy, skrócona instrukcja obsługi i niesie on ze sobą kilka konkretnych informacji...

Jak wynika z instrukcji Droid 2 będzie wzbogacony w interfejs MOTOBLUR, taki sam jaki można znaleźć w Droidzie X. Klawiatura wirtualna będzie obsługiwać multitouch, a w telefonie znajdziemy też preinstalowaną klawiaturę Swype.

swype
swype

Kolejną ciekawostką będzie system jaki zagości w telefonie, blogerzy stwierdzili, że na pokładzie Droida 2 znajdziemy Androida 2.2.

Droid-2-User-Manual
Droid-2-User-Manual

Niewiele tego? Może i racja, ale zawsze to coś, zwłaszcza jeśli porównamy z innymi przeciekami jakie co chwila obiegają blogosferę. Ciekawym aspektem jest system Android 2.2 Froyo jaki ma zagościć w drugiej edycji Motoroli Droid. Może faktycznie część rozgoryczonych użytkowników Milestone miała rację, gdy na wieść, że Motorola dopiero zastanawia się czy aktualizować system w ich komórkach stwierdziła, że koncernowi chodzi głównie o to, by wyciągnąć pieniądze za nowe telefony, a nie o zadowolenie obecnych użytkowników.

Źródło artykułu:WP Komórkomania
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)