Motorola Droid X 2, Droid 3 i Targa na pierwszych zdjęciach

Motorola Droid X 2, Droid 3 i Targa na pierwszych zdjęciach

Motorola Droid 3
Motorola Droid 3
Jakub Płaza
15.03.2011 12:10, aktualizacja: 15.03.2011 13:10

Amerykańskie portfolio Motoroli znacznie różni się od naszego – europejskiego. Wiele świetnych smartfonów nigdy nie wychodzi poza granice Stanów. Niestety, podobnie będzie z częścią nadchodzących premier.

Na targach CES 2011 Motorola zaprezentowała swoje pierwsze telefony 4G – Atrix 4G i Droid Bionic. Wszystko wskazuje na to, że amerykański producent planuje również odświeżyć ubiegłoroczne premiery.

Motorola Droid 3 powinna zainteresować nas w szczególności - ma największe szanse trafić na rynek europejski. Niestety, informacje o niej są bardzo skąpe. Podobno wysuwana klawiatura QWERTY jest lepszej jakości niż w poprzednich wersjach.

Motorola Droid X 2
Motorola Droid X 2

Kolejną z nowości jest Motorola Droid X 2 (MB870 lub Daytona). Z nieoficjalnych źródeł wiadomo, że na jej pokładzie znalazł się ekran o rozdzielczości qHD oraz dwurdzeniowy procesor. Bardzo tajemniczo zapowiada się Motorola Targa. W jej przypadku wiele informacji można odczytać ze zdjęcia: ciekawy kształt obudowy z chromowanymi bokami, wsparcie dla sieci 4G, port HDMI, kamerka do wideorozmów oraz  aparat o matrycy 13 Mpix (tyle można zobaczyć na niewyraźnym zdjęciu). Targa zostanie wyposażona w ekran pracujący w rozdzielczości qHD oraz dwurdzeniowy procesor.

Motorola Targa
Motorola Targa

Niestety nie wiemy, kiedy telefony zostaną oficjalnie zaprezentowane. Można jednak przypuszczać, że Droid X 2 i Targa nie pojawią się na Starym Kontynencie. Szkoda, że Motka traktuje Europę z przymrużeniem oka...

Źródło: phoneArena

Źródło artykułu:WP Komórkomania
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)