Motorola Droid X w rękach recenzentów! [wideo]

Motorola Droid X w rękach recenzentów! [wideo]

Motorola Droid X w rękach recenzentów! [wideo]
Paweł Żmuda
17.06.2010 11:38, aktualizacja: 17.06.2010 13:38

Firmy Motorola, Google, Verizon i... Adobe zaprosiły właśnie na konferencje, na której prawdopodobnie zaprezentowany zostanie nowy telefon Motorola Drod X. Sprzęt pojawił się jednak w Sieci na kilka dni przed oficjalną prezentacją. Pierwsi recenzenci twierdzą, że Droid X jest ogromnym konkurentem dla HTC i ich Evo 4G. Co tym razem przygotowała Motorola?

Droid X wyposażony jest w ekran 4,3-cala pracujący w rozdzielczości 854x480 pikseli. Sprzęt bardzo dobre reaguje na dotyk. Pisane na nowym Droidzie jest łatwe i przyjemne również dzięki temu, że Motorola zdecydowała się na preinstalowanie aplikacji Swype, która w tym wypadku w pełni obsługuje multitouch. We wnętrzu nowego sprzętu znajdziemy procesor o taktowaniu 1 GHz. W pudełku z Droidem czekać będzie karta o pojemności 8 GB.

411654937840452140

Popatrzmy na krótkie wideo prezentujące działanie klawiatury Droida X. Niestety, bez włączonego Swype:

Oraz na pełną prezentację urządzenia:

Komórka wyposażona została także w aparat 8 Mpix umożliwiający nagrywanie wideo w rozdzielczości 720p. Sporym mankamentem Droida X są podobno dość twarde przyciski odpowiadające za obsługę aparatu. Problemy występują czasem przy kręceniu klipów w najwyższej rozdzielczości. Telefon nieco się zawiesza, jednak samo odtwarzanie wysokiej jakości klipów wideo nie sprawia mu żadnych problemów. Podobno jest lepiej niż na HTC Evo.

411654937840714284

Wiadomo, że urządzenie działa pod kontrolą systemu Android w wersji 2.1, jednak wewnątrz zainstalowano również nową wersję nakładki Motoblur. Na dole ekranu znalazł się więc nowy pasek nawigacyjny, umożliwiający szybkie przełączanie między panelami. Całość działa płynnie i nie wpływa źle na możliwości telefonu. Na dokładne informacje o nowym Motoblur trzeba niestety jeszcze trochę poczekać.

W przyszłym tygodniu firmy Google, Motorola, Verizon oraz... Adobe, zapraszają na event poświęcony prezentacji nowego urządzenia. Plotki głoszą, że nowe komórki serii Droid będą obsługiwać technologię Flash. Nie wiadomo jeszcze, czy za obsługę Flasha odpowiedzialna jest zmodyfikowana nakładka Motoblur, czy na urządzeniach znajdzie się całkiem przerobiony Android. Na potwierdzenie wszystkich plotek musimy jednak poczekać do dnia oficjalnej prezentacji.

Źródło artykułu:WP Komórkomania
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)