Motorola Milestone 2 - polska premiera

Motorola Milestone 2 - polska premiera
Mateusz Żołyniak

09.09.2010 15:59, aktual.: 09.09.2010 17:59

Dzisiaj polski oddział Motoroli zaprezentował oficjalnie następcę modelu Milestone, który pokazywany był już pod nazwą Droid 2. Jak Motorolę Milestone 2 przedstawia sam producent? O tym dowiecie się z dalszej części wpisu.

Milestone 2 na naszym rynku, a także w całej Europie, pojawi się w czwartym kwartale tego roku (być może już w październiku). Dokładna cena modelu nie została ujawniona, ale ma ona wynieść około 2200-2300 zł.

Oto jak Motorola przedstawia ten model:

Motorola ogłosiła premierę nowego modelu telefonu MILESTONE 2 z MOTOBLUR. Działające na platformie Android 2.2 urządzenie jest szybsze, ma bardziej pojemną pamięć, mieści więcej wiadomości oraz ma jeszcze większe możliwości personalizacji w porównaniu do cieszącego się dużą popularnością wielokrotnie nagradzanego MILESTONE. Dodatkowo zainstalowana w telefonie przeglądarka stron www obsługuje technologię Adobe Flash Player 10.1.

Obraz

MILESTONE 2 wyposażony został w procesor 1GHz, dzięki któremu smartfon działa jeszcze szybciej i bardziej płynnie, nawet podczas korzystania z wielu aplikacji jednocześnie, czy oglądaniu wielu stron przeglądarki WWW w tym samym czasie. Dzięki ulepszonej, większej klawiaturze QWERTY pisanie e-maili i wiadomości sms stało się o wiele prostsze. MILESTONE 2 może posłużyć jako bezprzewodowy punkt dostępowy do sieci 3G, do którego można podłączyć aż do pięciu urządzeń komunikujących się za pomocą sieci Wi-Fi®, tak więc w dowolnym miejscu możesz łączyć się z internetem, pracować oraz korzystać z multimediów.

MILESTONE 2 oferuje więcej mocy i jest szybszy, dzięki czemu korzystanie z niego jest o wiele wygodniejsze. Posiada ulepszoną klawiaturę, na której użytkownicy mogą pisać i wysyłać wiadomości oraz zarządzać informacjami jeszcze sprawniej. Ta premiera nie tylko potwierdza nasze zaangażowanie w rozwój innowacyjnych urządzeń dedykowanych platformie Android, ale oferuje także naszym klientom najnowocześniejsze rozwiązania, w tym szybkie przeglądanie stron internetowych, wiadomości, plików i aplikacji do pobrania oraz szeroko rozbudowanego dostępu do multimediów.

Alain Mutricy, wiceprezes ds. zarządzania produktami w Motorola Mobile Device

Dzięki rozwiązaniu MOTOBLUR, MILESTONE 2 jest jeszcze łatwiejszy w obsłudze i zarządzaniu aplikacjami, pocztą e-mail, serwisami społecznościowymi, zapewnia szybki dostęp do potrzebnych aktualizacji i szerokiej gamy widgetów.

Obraz

Innowacją w MILESTONE 2 jest możliwość nagrywania i odtwarzania filmów wideo w jakości 720p. Pozwala to uchwycić najpiękniejszych chwile życia w krystalicznie czystej jakości nagrania. Adobe Flash Player 10.1 zapewnia mobilnym użytkownikom wysoką jakość obrazu podczas oglądania multimedialnych dodatków stron, włączając w to: filmy oraz gry. Wszystkie pliki można udostępniać w urządzeniach zgodnych ze standardem DLNA. Dodatkowo w telefon wbudowano odtwarzacz muzyczny wyposażony w zaawansowane funkcje ułatwiające zarządzanie multimediami. Odtwarzacz przypisuje teksty i wykonawców do poszczególnych utworów oraz umożliwia ich wyszukiwanie, pobieranie i udostępnianie. Użytkownicy mają do swojej dyspozycji 8 GB pamięci wewnętrznej i 8 GB kartę microSD, którą można wymienić na kartę o pojemności nawet do 32 GB.

MILESTONE 2 pozwala wygodnie korzystać z serwisów Google, min: Google Search, Google Maps, Gmail oraz YouTube. Najnowsze smartfona Motorola można też dopasować do swoich potrzeb dzięki dostępowi do Android Market i 70.000 aplikacji.

Źródło: informacja prasowa

Źródło artykułu:WP Komórkomania
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)