Motorola Milestone złamana!

Motorola Milestone złamana!
10.12.2009 14:17
moto
moto
Paweł Żmuda
Paweł Żmuda

Dzięki społeczności komórkowych zapaleńców złamano właśnie kolejny telefon. Celem "ataku" stała się Motorola Droid znana w Europie jako Milestone. Dzięki modyfikacji, użytkownicy Droida w USA mają między innymi możliwość skorzystania z funkcji multi-touch, zablokowanej przez koncern Motorola i sieć Verizon. Dostęp do roota pozwoli również na modyfikacje europejskiego odpowiednika najnowszej Motoroli.

"Droid does... Root"

Sprawcą całego zamieszania jest użytkownik Androida kryjący się pod pseudonimem Zinx Verituse. Modyfikacja dostępna jest do pobrania pod tym adresem. Podobnie jak w wypadku łamania jakiegokolwiek innego telefonu, posiadacze nowej Motoroli mają teraz możliwość większej ingerencji w swój telefon. Możliwe jest instalowanie dodatkowych widgetów, podkręcanie procesora czy instalacja różnych tematów, które odmieniają standardowy wygląd Droida.

Warto pamiętać, że każda poważna modyfikacja telefonu (a taką jest dostęp do roota), wiąże się z dużym ryzykiem oraz utratą gwarancji na urządzenie. Błędy popełnione przez nieuważnego użytkownika mogą okazać się nieodwracalne, a wtedy nawet najlepsza komórka stanie się całkowicie bezużyteczna.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)