Moto 360 w pełnej krasie. Wygląda świetnie

Moto 360 w pełnej krasie. Wygląda świetnie
27.06.2014 15:11
Moto 360
Moto 360
Źródło zdjęć: © youtube.com

Moto 360 ze względu na swój niebanalny design i okrągły wyświetlacz jest nie tylko najbardziej oczekiwanym smartwatchem z Androidem Wear, ale i jednym z najciekawszych gadżetów tego roku w ogóle. Jak prezentuje się na rękach pierwszych użytkowników?

Wokół rozwijanego z myślą o inteligentnej galanterii Androida Wear kręciła się tegoroczna impreza Google I/O 2014. Pierwsi producenci ruszyli już z przedsprzedażą swoich zegarków, jednak rozczarowujący jest fakt, że wśród nich zabrakło Motoroli. Nie wiemy więc, kiedy Moto 360 trafi do sklepów i ile trzeba będzie za niego zapłacić. Wiemy jednak, jak wygląda.

Z Moto 360 zapoznać się mieli okazję uczestnicy tegorocznego I/O. Niestety nie jest to finalna wersja produktu, lecz demo z pokazową wersją oprogramowania. Zobaczenie tych sampli na wideo wystarcza jednak, by stwierdzić, że jest na co czekać.

Moto 360 hands-on at Google I/O

Moto 360 smartwatch hands-on | Engadget

Moto 360 Impressions!

Wrażenie robi nie tylko sam kształt wyświetlacza, ale i niesamowicie cienka ramka, która go otacza. Gdy wyświetlana jest sama tarcza zegara, Moto 360 z łatwością można pomylić z klasycznym zegarkiem.

Szkoda, że - jak już wspomniałem - wciąż nieznana jest data rynkowego debiutu tego urządzenia. Biorąc pod uwagę to, że na I/O wystawiony został jedynie egzemplarz pokazowy, całość znajduje się najpewniej we wczesnej fazie rozwoju. Ponadto ze wszystkich zegarków z Androidem Wear ten ma niestety najmniejsze szanse na oficjalny debiut nad Wisłą. Pozostaje jedynie mieć nadzieję, że bez większych problemów będzie go można sprowadzić z zagranicy.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)