Motorola nabija się z Apple'a i zapowiada swój tablet [wideo]

Motorola nabija się z Apple'a i zapowiada swój tablet [wideo]

Klip Motoroli
Klip Motoroli
Paweł Żmuda
21.12.2010 14:05, aktualizacja: 21.12.2010 15:05

Marketingowcy Motoroli postanowili przygotować interesujące i zabawne wideo prezentujące... historię tabletów z przymrużeniem oka. Dostało się zarówno starym glinianym tablicom, jak i zaprezentowanemu niedawno iPadowi, który został nazwany przerośniętym iPhone'em. Co według Motoroli będzie przełomem na rynku tabletów?

Wypuszczony właśnie klip wideo jest po prostu zapowiedzią nadchodzącego tabletu Motoroli z Androidem w wersji Honeycomb, który zostanie zaprezentowany na targach CES 2011 w Las Vegas, które wystartują już w styczniu.

Dla przypomnienia warto dodać, że prototyp tabletu Motoroli został już przedstawiony przez Andy'ego Rubina z Google'a podczas prezentacji najnowszej wersji Google Maps. Miejmy nadzieję, że w przeciwieństwie do iPada, urządzenie Motoroli nie będzie tylko przerośniętym telefonem.

W klipie dostało się nie tylko spółce z Cupertino. Baty zebrał również Samsung i jego Galaxy Tab, który według Motoroli jest upośledzony, ponieważ zastosowano w nim system przystosowany do pracy z wyświetlaczami smartfonów, a nie większych tabletów. A wydawało się, że wszystkie Androidy to jedna rodzina...

Źródło: cnet

Źródło artykułu:WP Komórkomania
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)