Motorola Olympus z dwurdzeniowym procesorem już na CES 2011

Motorola Olympus z dwurdzeniowym procesorem już na CES 2011
01.01.2011 20:35
Motorola Olympus z dwurdzeniowym procesorem już na CES 2011
Jakub Płaza
Jakub Płaza

Motorola Olympus MB860 jest kolejnym smartfonem, który zadebiutuje z dwurdzeniowym procesorem. Już jakiś czas temu pisałem, że może to nastąpić wkrótce - dokładnie w styczniu 2011 roku. Najnowsze wieści wydają się potwierdzać tamte informacje.

Dobrymi dojściami wykazali się tym razem redaktorzy serwisu IntoMobile. Według ich źródła urządzenie ujrzy światło dzienne 5-6 stycznia, podczas CES 2011.

Poza tym trzeba przyznać, że Olympus będzie tworzył wyjątkowo udany duet wraz z Xoom. Jeżeli jeszcze nie wiecie, czym jest Xoom, to podpowiem, że pod oryginalną nazwą kryje się pierwszy tablet Motoroli. Urządzenie działa pod kontrolą systemu Android Honeycomb.

Proponuję jeszcze na chwilę wrócić do Motoroli Olympus. Otóż mówi się, że na pokładzie smartfona znalazł się 4-calowy ekran o rozdzielczości WVGA, aparat z możliwością nagrywania wideo HD (1080p) oraz wyjście HDMI. Największą atrakcją jest oczywiście układ napędzający Tegra 2. Całość działa pod kontrolą Androida w wersji 2.3. Co powiecie na takie nowości Motoroli?

Źródło: Unwired view

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)