Motorola Olympus z Tegra 2 - pierwsze zdjęcia

Motorola Olympus z Tegra 2 - pierwsze zdjęcia
23.11.2010 12:24
Motorola Olympus
Motorola Olympus
Tomasz Hamryszak
Tomasz Hamryszak

Plotki o nowych smartfonach wykorzystujących układ Tegra 2 przybierają na sile i wygląda na to, że Motorola zamierza dołączyć do producentów inwestujących w platformę Nvidii. Doniesienia o kolejnym modelu amerykańskiego producenta krążą po Sieci już od października, jednak dopiero teraz możemy zobaczyć, jak będzie wyglądał nowy smartfon.

Nie ma wątpliwości, że Olympus będzie jednym z najbardziej zaawansowanych urządzeń Motoroli. Dwurdzeniowy układ NVIDIA Tegra 2 przy stosunkowo niewielkim poborze energii umożliwia nagrywanie obrazu wideo w standardzie 1080p. Tę samą jednostkę wykorzystuje omawiany ostatnio LG Star, który został już oficjalnie potwierdzony przez koreańskiego producenta.

Prototyp urządzenia pracuje obecnie na Androidzie 2.2, lecz można przypuszczać, że przyszli nabywcy Olympusa doczekają się wersji 2.3 (Gingerbread).

Motorola Olympus
Motorola Olympus

Po obejrzeniu zdjęć można łatwo wywnioskować, że mamy do czynienia z urządzeniem sporych rozmiarów, wyposażonym dodatkowo w przednią kamerę do wideorozmów.

Olympus pod względem wyglądu przypomina wodoodporną Motorolę Delfy, lecz według pierwszych informacji wnętrza obu urządzeń są całkowicie odmienne. Na bardziej szczegółowe zdjęcia i obszerną specyfikację będziemy musieli jeszcze trochę poczekać.

Źródło: gizmodo

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)