Motorola PEBL U6 jako ROKR U9

Motorola PEBL U6 jako ROKR U9

Motorola PEBL U6 jako ROKR U9
Karolina Adamus
13.07.2007 10:30, aktualizacja: 13.07.2007 12:30

Motorola najwyraźniej nie jest zachwycona małą popularnością jaką zdobył PEBL U9 i postanowiła dać mu jeszcze jedną szansę. Producent przemianował telefon na ROKR U9 dodając funkcje muzyczne. Nowy, odnowiony PEBL będzie posiadał specjalne klawisze ułatwiające zarządzanie muzyką, podobne do klawiszy RAZR 2. Z kolei dodany na zewnątrz kolorowy wyświetlacz nowy U9 zapożyczy od Z6. Jak na razie producent skąpi dokładnych danych. Nie wiadomo czy specyfikacja nowego modelu ulegnie wielkiej zmianie w porównaniu do poprzednika. Na jednym z udostępnionych zdjęć widać jednak, że telefon będzie wyposażony w mini-USB.

najwyraźniej nie jest zachwycona małą popularnością jaką zdobył PEBL U9 i postanowiła dać mu jeszcze jedną szansę. Producent przemianował telefon na ROKR U9 dodając funkcje muzyczne. Nowy, odnowiony PEBL będzie posiadał specjalne klawisze ułatwiające zarządzanie muzyką, podobne do klawiszy RAZR 2. Z kolei dodany na zewnątrz kolorowy wyświetlacz nowy U9 zapożyczy od Z6. Jak na razie producent skąpi dokładnych danych. Nie wiadomo czy specyfikacja nowego modelu ulegnie wielkiej zmianie w porównaniu do poprzednika. Na jednym z udostępnionych zdjęć widać jednak, że telefon będzie wyposażony w mini-USB.

Serwis Phone Scoop uważa, że biorąc pod uwagę „9” w nazwie telefonu, można domyślać się jakoby komórka miała obsługiwać sieć 3G.

Motorola PEBL U6

Dopóki producent nie potwierdzi tych danych, możemy się zadowolić wyłącznie wiadomością, że Motorola szykuje kolejny muzyczny telefon.

Źródło: Phone Scoop

Źródło artykułu:WP Komórkomania
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)