Motorola razr 2020 na zdjęciach. Z zewnątrz dużo się raczej nie zmieni, co innego w środku

Motorola razr 2020 na zdjęciach. Z zewnątrz dużo się raczej nie zmieni, co innego w środku

Motorola razr 2020 na zdjęciach. Z zewnątrz dużo się raczej nie zmieni, co innego w środku
Patryk Korzeniecki
28.07.2020 16:46, aktualizacja: 28.07.2020 18:46

Motorola razr 2020 będzie prawdopodobnie bliźniaczo podobna do poprzednika. Największe zmiany zajdą w specyfikacji.

Motorola razr zaprezentowana w 2019 roku wzbudziła sporo kontrowersji, głównie ze względu na wysoką cenę w stosunku do oferowanej specyfikacji.

Zdecydowanie lepiej pod tym względem wypadł Samsung Galaxy Flip Z, który oferował znacznie szybszy procesor (Snapdragon 855+ zamiast 710), więcej RAM-u (8 GB zamiast 6 GB), optyczną stabilizację i dodatkowy aparat ultraszerokokątny.

Dla wielu jednak Motorola wyprzedza Samsunga jeśli chodzi o wygląd. I zanosi się na to, że producent w odświeżonym modelu nie chce dużo pod tym względem zmieniać.

Motorola razr 2020 będzie bardzo podobna do poprzedniego modelu

Na przecieku udostępnionym przez Evana Blassa widać nadchodzący składak z klapką w trzech pozycjach. Ciężko dostrzec różnice porównując go z Motorolą razr z 2019 roku. Pierwsze co się rzuca w oczy to inna kolorystyka.

Obraz
© Evan Blass

Wygląda na to, że Motorola razr 2020 ma wykorzystywać podobny schemat co w przypadku kultowego modelu RAZR V3 - srebrna obudowa i czarny ekran pomocniczy. Jeśli tak, to nowy model będzie jeszcze silniejszym powrotem do korzeni.

Motorola razr 2020 według zamieszczonych materiałów nie pozbędzie się wcięcia. W tej kwestii nic się raczej nie zmieni, chociaż liczyłem na zmniejszenie jego wymiarów. Poza tym wydaje mi się, że smartfon może mieć bardziej wystający obiektyw. Mogłoby to dowodzić o zmianach w budowie aparatu, chociaż jest też szansa na to, że to tylko złudzenie optyczne.

Motorola razr 2020 ma być bliźniaczo podobna do starszego brata
Motorola razr 2020 ma być bliźniaczo podobna do starszego brata

Warto również zwrócić uwagę na to, że na bródce pod ekranem zabrakło czytnika linii papilarnych. Można oczekiwać, że zostanie on zintegrowany z którymś z ekranów lub przyciskiem zasilania z boku.

Motorola prawdopopobnie poprawi największą bolączkę razra - specyfikację

Używam określenia Motorola razr 2020, lecz równie dobrze może zostać nazwana razr 5G za sprawą dodania obsługi sieci nowej generacji. Ma być to możliwe dzięki zmianie procesora na Snapdragona 765G.

Poza tym na pokładzie może znaleźć się sensor główny Samsung Bright GM1 48 MP (zamiast matrycy 16 MP), co potwierdzałoby moje przypuszczenia dotyczące modernizacji aparatu.

Bateria Motoroli razr 2020 ma zostać powiększona z 2510 mAh do 2845 mAh. Wyświetlacze prawdopodobnie pozostaną te same. Mam jednak nadzieję, że zmieni się cena - na bardziej przystępną.

Źródło artykułu:WP Komórkomania
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (1)