Motorola Titanium zatwierdzona przez FCC

Motorola Titanium zatwierdzona przez FCC

motorola
motorola
Katarzyna Pura
12.12.2009 17:00, aktualizacja: 12.12.2009 18:00

Z każdym dniem przekonujemy się coraz bardziej, że Motorola wychodzi na prostą. Sukcesywnie pojawiają się informacje o prezentacjach kolejnych telefonów producenta oraz nowe przecieki odnośnie niezapowiedzianych jeszcze modeli. Taką właśnie komórką jest tajemnicza Motorola Titanium.

W Federalnej Komisji Łączności (FCC) pojawił się wniosek o jego zatwierdzenie. Z dokumentu wynika, że Titanium obsługiwać będzie łączność Ev-DO Rev., co za tym idzie - będzie można ją znaleźć u amerykańskich operatorów. Będzie to smartfon - najprawdopodobniej z Androidem - wyposażony w WiFi.

moto-roadmap
moto-roadmap

W połowie października pojawiła się w sieci roadmapa (widoczna powyżej), na której przedstawiono nam pięć modeli producenta. Wśród nich były mające pojawić się na rynku jeszcze w tym roku Sholes i Morrison. Swoje miejsce znalazły także: Sholes Tablet, Motus i Zeppelin, których możemy spodziewać się w pierwszym kwartale przyszłego roku.

Wszystkie te telefony już znamy. Jak widzicie, Titanium jest modelem, który na półki sklepowe trafi najwcześniej w drugim kwartale 2010 roku.

Obraz

Niestety szczegółowe dane na temat Titanium nie są znane. Na daną chwilę nie możemy także stwierdzić czy pojawi się jego europejska wersja. Poczekajmy na kolejne przecieki, których z pewnością możemy się spodziewać już wkrótce.

Myślicie, że ten tajemniczy model Motoroli będzie w stanie nas czymś zaskoczyć?

*Aktualizacja: *

Model ten obsługiwać będzie również łączność CDMA 800/1900 MHz oraz GSM/GPRS 850/900/1800/1900 MHz. Wyposażony zostanie także w GPS i Bluetooth 2.1 z EDR.

Źródło: Engadget

Źródło artykułu:WP Komórkomania
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)