Motorola XT720 w rękach recenzentów [wideo]

Motorola XT720 w rękach recenzentów [wideo]

Motorola XT720 w rękach recenzentów [wideo]
Paweł Żmuda
08.06.2010 10:01, aktualizacja: 08.06.2010 12:01

Koncern Motorola po raz kolejny pokazał, że niczego się nie boi. Nowy Android - Motorola XT720, już wkrótce pojawi się na europejskim rynku. Najwyraźniej amerykański producent postanowił rzucić spore wyzwanie koncernowi Apple, który zaprezentował nowego iPhone'a. Nie samym iPhone'm człowiek żyje, dlatego postanowiliśmy sprawdzić, co o nowej Motoroli mówią jej pierwsi recenzenci. Czy ma szanse w starciu z Apple?

Sprzęt w dużym stopniu przypomina Motorolę Milestone. Komórka wyposażona została w pojemnościowy ekran dotykowy 3,7-cala pracujący w rozdzielczości WVGA. Mamy tu także Bluetooth 2.1 z EDR, obsługę USB 2.0 oraz WiFi (jednak nie w standardzie 802.11n),HDMI, akcelerometr, czujnik zbliżeniowy, GPS oraz kompas cyfrowy. Model trafi do sklepów z zainstalowanym Androidem 2.1 bez nakładki MOTOBLUR. Dzięki temu możliwe jest, że aktualizacja do Froyo będzie nieco szybsza. Niestety, na dziś nie wiadomo, czy i kiedy nowy Android pojawi się na XT720.

[url=http://komorkomania.pl/17298,motorola-flipout-z-androidem-2-1-oficjalnie-zaprezentowana-wideo]

Motorola FlipOut z Androidem 2.1 oficjalnie zaprezentowana [wideo]

Aparat i kamera

Jedną z wad europejskiej XT720 wzorowanej na modelu MOTOROI, który dostępny jest już w Korei, jest procesor. Sprzedawana na Starym Kontynencie komórka została nieco skręcona. Koncern Motorola informuje, że stało się tak, ponieważ Azjatycka edycja potrzebuje więcej mocy. Możemy mieć nadzieję, że deweloperzy skupieni wokół Androida szybko spróbują uporać się z tym mankamentem. Recenzenci twierdzą jednak, że mimo wolniejszego procesora, komórka dość rzadko się przycina.

Obraz

Motorola XT720 nie różni się zbytnio od pozostałych Androidów. W telefonie znajdziemy pakiet aplikacji od Google. Miłym dodatkiem jest preinstalowane demo MotoNav. Recenzenci informują, że bateria nowej Motoroli pozwala na około 4h 30 min rozmów przy wykorzystaniu sieci 3G. W trybie gotowości, XT720 wytrzymuje około 320 godzin. Sprzęt już wkrótce pojawi się w sklepach. Także w Polsce. Mamy nadzieję, że już wkrótce będziemy mogli go gruntownie przetestować.

Źródło artykułu:WP Komórkomania
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)