Można śledzić Play

face-the-play
face-the-play
Kira Czarczyńska

07.12.2009 08:10, aktual.: 07.12.2009 09:10

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Coś ciekawego dla tych wszystkich, którzy śledzą na bieżąco wydarzenia w sieci komórkowej Play. Teraz można to już robić znacznie łatwiej. Play przyłączył się właśnie do najbardziej chyba obecnie popularnego serwisu, umożliwiającego błyskawiczne dotarcie do wszystkich zainteresowanych nowościami.

Na blogu Tako rzecze... rzecznik Marcin gruszka zaprosił wszystkich na Facebooka. Wystartował tam bowiem właśnie oficjalny profil Play.

Profil zdążył już zresztą przejść "chrzest bojowy". W niedzielę prowadzony był tam kolejny interaktywny konkurs Play. Zadaniem uczestników było udzielenie odpowiedzi na ponad 20 pytań dotyczących PLAY i pokrewnych tematów. Trzeba było popisać się wiedzą między innymi odnośnie tego, która agencja reklamowa stworzyła logo PLAY, czy też od kiedy Play "jest jednością" z Germanos Polska. Największe szanse mieli więc i tak ci, którzy regularnie zaglądają na BlogPlay.pl.

Do wygrania były dwie Nokie z Nokia email - E52 dla zwycięzcy i N6220 za zajęcie drugiego miejsca. Oczywiście, dostaną je osoby mające po ostatnim pytaniu najwięcej prawidłowych odpowiedzi, a więc i punktów (za każdą poprawną odpowiedź - jeden punkt). W ramach nagrody pocieszenia zaś, rzecznik obiecał:

Jeżeli na swoim koncie macie co najmniej dwie dobre odpowiedzi macie już doładowanie 10 zł!

Sieć komórkową Play można znaleźć na Facebooku pod adresem: FaceBook.com/FaceThePlay

Źródło artykułu:WP Komórkomania
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)