Można za darmo wypróbować pomarańczowy Internet

Można za darmo wypróbować pomarańczowy Internet

Przetestuj Internet od Orange
Przetestuj Internet od Orange
Kira Czarczyńska
11.07.2011 13:00, aktualizacja: 11.07.2011 15:00

Ciekawa promocja dla klientów Orange, którzy chcieliby sprawdzić, jak działa mobilny Internet w tej sieci, ale niekoniecznie chcą od razu za to płacić. Właśnie ruszyły zapisy do testów - tylko w tym tygodniu dzięki promocji "Internet na weekend" możesz wypróbować Internet w swoim telefonie za darmo.

W weekend 15-16 lipca klienci taryf Orange One, Nowe Orange Go i Orange POP otrzymać mogą darmowy pakiet internetowy 100 MB. Warunkiem jest poprawne zgłoszenie się do promocji. Pakiet będzie ważny 24 godziny od momentu aktywacji, co pozwoli na przetestowanie działania mobilnego Internetu w różnych miejscach i porach doby.

Co trzeba zrobić, żeby wziąć udział w promocji?

Jeżeli nie jesteśmy pewni, z jakiej taryfy korzystamy i czy jest to jedna z trzech wymienionych wyżej, uprawnionych do promocji - możemy to łatwo sprawdzić krótkim kodem:

  • wpisz 124# i wciśnij zieloną słuchawkę

Jeśli jesteśmy w Orange One, Nowe Orange Go lub Orange POP, należy tylko w dniach 11-14 lipca wysłać zgłoszenie do promocji - jest nim: SMS o treści INTERNET pod nr 80300 (koszt SMSa 0 zł).

W każdym momencie możemy też sprawdzić ile MB w ramach pakietu zostało do wykorzystania. Trzeba tylko w tym celu wysłać SMS-a o treści ILE pod nr 570 (koszt SMSa zgodnie z cennikiem naszej taryfy).

Szczegóły promocji i regulamin dostępne są na stronie Orange - Internet na weekend

Źródło artykułu:WP Komórkomania
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (1)