MS Office dla iPada

Office dla iPada (fot. The Daily)
Office dla iPada (fot. The Daily)
Zbyszek Kowal

26.02.2012 09:41, aktual.: 26.02.2012 10:41

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Na pojawienie się aplikacji Microsoftu w App Store czeka wielu użytkowników. Najnowsze plotki wskazują, że premiera nastąpi już w najbliższych tygodniach.

Pierwsze plotki o pracach Microsoftu nad wersja Office’a dla urządzeń mobilnych Apple’a pojawiały się już rok temu. Przez cały ten czas jednak nie wypłynęła ani jedna wiadomość, która potwierdziłaby taki stan rzeczy. Do czasu.

Jak donosi The Daily, pracę nad Office'em właśnie wkroczyły w końcową fazę i aplikacja na dniach powinna zostać zgłoszono do weryfikacji przez Apple’a. Jeżeli firma z Cupertino nie będzie ociągać się z akceptacją programu, już za miesiąc powinniśmy zobaczyć produkt Microsoftu w App Store!

Microsoft Office dla iPada (o iPhonie na razie się milczy) będzie wykorzystywał interfejs Metro, znany chociażby z wersji beta Windows 8. Pakiet będzie pozwalał na edycję oraz tworzenie plików w Wordzie, Excelu oraz PowerPoint. Niewykluczona jest również możliwość edycji online w połączeniu ze SkyDrive.

Dowodem na istnienie działającej wersji Office’a dla iPada jest tytułowe zdjęcie. Tak rzekomo prezentować ma się interfejs aplikacji. Niestety powyższe plotki pozostaną tylko w sferze domysłów, bowiem Microsoft zaprzeczył raportowi The Daily. Z drugiej jednak strony wspomniane witryna upiera się że zdjęcie jest prawdziwe i że zostało ono pokazane The Daily przez "kogoś" z Microsoftu. Nie pozostaje nam zatem nic innego jak poczekać na dalszy bieg wydarzeń.

Źródło artykułu:WP Komórkomania
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)