MTV Mobile powered by T-Mobile z nielimitowanymi SMS-ami - szczegóły oferty

MTV Mobile powered by T‑Mobile z nielimitowanymi SMS‑ami - szczegóły oferty

MTV Mobile powered by T-Mobile (fot. mtv)
MTV Mobile powered by T-Mobile (fot. mtv)
Mateusz Żołyniak
21.03.2012 11:00, aktualizacja: 21.03.2012 12:00

Play ma Red Bull Mobile, sieć T-Mobile nie chce być gorsza. Już 29 marca do sprzedaży w Polsce trafi nowa oferta telefonii komórkowej – MTV Mobile powered by T-Mobile, skierowana do młodych ludzi.

Dzisiaj grupa medialna Viacom International Media Networks oraz Polska Telefonia Cyfrowa S rozpoczęły oficjalnie współpracę, której owocem jest powstanie MTV Mobile powered by T-Mobile. Oferta nowego wirtualnego operatora będzie dostępna w dwóch wersjach - MTV Mobile na kartę oraz MTV Mobile mix.

Mają być one atrakcyjne przede wszystkim dla młodych klientów, a ich najważniejszym atutem będą nielimitowane SMS-y do wszystkich sieci w Polsce. Użytkownicy będą mogli je otrzymać za darmo po każdym doładowaniu. Dzięki MTV Mobile odbiorcy zyskają dostęp do najlepszych programów ze światowej oferty MTV oraz możliwość zdobycia wejściówek na najlepsze imprezy w Polsce i za granicą.

Dzięki współpracy T-Mobile i MTV, dwóch silnych międzynarodowych marek, wprowadzamy na polski rynek innowacyjną ofertę, skierowaną głównie do młodych osób, uczniów i studentów, pozytywnie nastawionych do życia i pełnych energii. Młodzież oczekuje wysokiej jakości usług, ale też dostępu do świetnej rozrywki, podawanej w atrakcyjnej formie. MTV Mobile jest właśnie taką ofertą, która odpowiada na te potrzeby.

Miroslav Rakowski, prezes Polskiej Telefonii Cyfrowej S. A.

MTV Mobile to kluczowy element naszej strategii komercyjnej oraz dopełnienie naszej oferty, obejmującej usługi telewizyjne, internetowe czy VOD. Wprowadzenie tego projektu na polski rynek umożliwia nam dalsze budowanie zasięgu, a użytkownikom daje praktycznie nieograniczony dostęp do zasobów MTV. Młodzi ludzie są dziś niezwykle aktywni, chcą mieć dostęp do treści rozrywkowych wszędzie tam, gdzie akurat się znajdują, a MTV Mobile jest odpowiedzią na ich potrzeby.

Izabella Wiley, wiceprezes, dyrektor generalny Viacom International Media Networks w Polsce

Połączenia, MIX i pakiety danych

Po każdym doładowaniu konta kwotą od 5 zł użytkownicy MTV Mobile będą mogli korzystać z nielimitowanych SMS-ów do wszystkich sieci oraz z usługi MTV Non Stop przez 5 dni. Po doładowaniu kwotą od 10 zł usługi ważne będą przez 10 dni, od 25 zł - przez 30 dni. MTV Non Stop to dwa kanały TV: MTV Music z teledyskami i relacjami z koncertów oraz MTV Shorts z serialami MTV.

Dodatkowo użytkownicy mogą skorzystać z jednego z trzech pakietów danych: 350 MB za 12 zł, 600 MB za 16 zł i 1,2 GB za 29 zł. Wszystkie pakiety zachowują ważność przez 30 dni, a po ich zużyciu można korzystać z Internetu z ograniczoną prędkością (brak dodatkowych opłat).

W ramach usługi Twoja Trójka każdy użytkownik będzie mógł wybrać do 3 numerów z sieci komórkowych w Polsce, do których będzie mógł dzwonić za darmo (MTV Mobile i T-Mobile) lub w promocyjnej cenie do sieci: Plus, Orange i Heyah - 15 gr za minutę, do sieci Play – 30 gr za minutę. Miesięczna opłata za każdy numer wynosi 3 zł. Podstawowa stawka do wszystkich sieci to 39 gr, koszt SMS do wszystkich sieci - 9 gr. Opłata za transfer 100 KB wynosi 12 gr.

Klienci oferty Mix będą mogli wybrać 19, 29 i 39 doładowań w wysokości 25 i 50 zł dla wszystkich opcji oraz 100 zł dla 19 i 29 doładowań. W ofercie znajdzie się portfolio telefonów dostępnych w sieci T-Mobile.

Under The Thumb

Jednym z elementów wyróżniających ofertę MTV Mobile jest usługa Under The Thumb. Zapewnia ona pełną kontrolę nad zawartością i umożliwia gromadzenie treści rozrywkowych na urządzeniach mobilnych i stacjonarnych. Pozwala także na oglądanie programów na żądanie – w wybranej przez siebie lokalizacji, na wybranym urządzeniu, w wybranym czasie.

Ma funkcję łączenia telefonu z przeglądarką internetową zainstalowaną na komputerze, dzięki czemu telefon można wykorzystać jako pilota lub dodatkowy ekran. UTT umożliwia także łączność z Facebookiem i dzielenie się z przyjaciółmi swoimi ulubionymi programami, czatowanie, a także zachęcenie ich do wspólnego oglądania. Od 29 marca usługa Under the Thumb będzie dostępna w Polsce na telefony z systemem Android, a od kwietnia – z systemem iOS.

MTV Mobile jest już na europejskich rynkach (w Belgii, Francji, Holandii, Niemczech, Szwajcarii i we Włoszech). 29 marca będzie dostępne również dla polskich użytkowników w sieci sprzedaży T-Mobile w całym kraju. W ciągu roku operator planuje zdobyć pół miliona użytkowników. Czy się uda?

Źródło artykułu:WP Komórkomania
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)