Muffin Knight na Xperię Play [wideo]

Muffin Knight na Xperię Play [wideo]

Muffin Knight na Xperię Play [wideo]
Zbyszek Kowal
06.09.2011 08:05, aktualizacja: 06.09.2011 10:05

Nie tylko największe firmy jak Gameloft czy EA wypuszczają ciekawe gry na Xperię Play. Również inni producenci wzięli na celownik smartfon Sony Ericssona. Jedną z nowości w Android Markecie która wykorzystuje gamepada Xperi Play, jest Muffin Knight. Gra wygląda prześlicznie i ma wbudowany multiplayer który pozwala skopać tyłki użytkownikom iPhonów.

Muffin Knight to najnowsza gra od studia Angry Mob Games, które powinniście kojarzyć chociażby z takiego tytułu jak Guerrilla Bob. Tym razem zostajemy zaproszeni do baśniowego świata w którym bajkowe postacie z mufinkowym rycerzem na czele skaczą po platformach. Całość okraszona jest słodziutką jak lukier muzyczką. Zerknijcie na poniższy filmik, aby liznąć tego słodkiego klimatu.

Zgodnie z opisem w Android Markecie, gra wykorzystuje dobrodziejstwa Xperii Play zapewniając zupełnie inny poziom zabawy. Jest to informacja nie bez znaczenia, ponieważ w trybie multiplayer użytkownicy Androidów mogą zmierzyć się z miłośnikami iPhonów. Wsparcie w postaci dedykowanych klawiszy w tej dynamicznej grze może przechylić szalę zwycięstwa na stronę Androidów właśnie.

Grę od niedawna można pobrać z Android Marketu w cenie około 9 złotych. Natomiast odsłona dla urządzeń z iOS na pokładzie jest znacznie tańsza i kosztuje zaledwie 0,79 euro. Proponuje zatem porzucić wojenkę w komentarzach i skupić się na pojedynkach za pomocą Muffin Knight.

Źródło: Pocketgamer

Źródło artykułu:WP Komórkomania
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)