Ta kieszeń na telefon to ostatnie miejsce, w którym chciałbym trzymać telefon

Ta kieszeń na telefon to ostatnie miejsce, w którym chciałbym trzymać telefon

Ta kieszeń na telefon to ostatnie miejsce, w którym chciałbym trzymać telefon
Miron Nurski
24.03.2017 12:44, aktualizacja: 24.03.2017 13:44

Na łamach Komórkomanii miałem już okazję pisać o szczoteczkach do zębów na abonament, hulajnogach czy nawet widelcach i - co istotne - każdy z tych tematów naprawdę związany był z telefonami. Dziś przyszło mi pisać o spodniach. I nie, nie są to spodnie inteligentne. W gruncie rzeczy jest wręcz przeciwnie...

Firma Muji wprowadza do swojej oferty jeansy wyposażone w specjalną, szóstą kieszeń, która - zdaniem projektantów - idealnie nadaje się do przechowywania w niej telefonu. Cóż, polemizowałbym z tym...

Coś poszło nie tak

Kieszeń znajduje się się w miejscu, w którym plecy zaczynają tracić swą wdzięczną nazwę. Na tyle wysoko, by na znajdującym się w niej smartfonie nie usiąść, ale i tak obawiałbym się, czy naprężony materiał nie złamie go w pół. Jak wiemy, niektóre telefony są bardzo podatne na wyginanie się.

Nie mówiąc już o tym, że to miejsce zdaje się być wyjątkowo niepraktyczne. Telefon trzymam w przedniej kieszeni, bo łatwiej go stamtąd wyjąć. No i nie muszę klepać się co dwie minuty po tyłku, żeby się upewnić, czy mi nie wypadł.

Pewna grupa społeczna tę kieszeń doceni. Kieszonkowcy...

Jak wynika ze zdjęć promocyjnych, kieszeń jest wyjątkowo płytka, aby z oczywistych względów zachować dystans między telefonem a pośladkami. To rodzi jednak inny problem - urządzenie jest bardzo mocno wyeksponowane. Gdy tak patrzę na poniższą fotkę, wydaje mi się, że słyszę błagalne: "ukradnij mnie, proszę".

Obraz

Cała sytuacja jest dla mnie absurdalna. Zespół projektantów dostał polecenie zrobienia specjalnej kieszeni na telefon i umieścili ją w najgorszym miejscu, jakie jestem sobie w stanie wyobrazić. Serio, już chyba wolałbym trzymać go przy kostce...

Jeśli już ktoś zadaje sobie trud stworzenia jeansów z myślą o użytkownikach smartfonów, moim zdaniem specjalna kieszeń powinna znajdować się na udzie. Takie spodnie produkuje zresztą firma WTFJeans.

Spodnie V3 firmy WTFJeans mają specjalną kieszeń na telefon
Spodnie V3 firmy WTFJeans mają specjalną kieszeń na telefon

Jeśli mimo wszystko jesteście zainteresowani spodniami firmy Muji, spieszę donieść, że do sprzedaży trafią różne wersje (męskie i damskie). W Wielkiej Brytanii - gdzie sprzedaż już ruszyła - ceny startują z poziomu 30 funtów, czyli równowartości 150 złotych.

Źródło artykułu:WP Komórkomania
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)