Multitasking na iPhone?

Multitasking na iPhone?

37033880
37033880
Komórkomania.pl
20.10.2009 16:30, aktualizacja: 20.10.2009 18:30

Przedruk z SIMblog.pl:

Widać Steven Troughton-Smith wziął się ostro do pracy. Ciągle pracuje nad wydaniem oficjalnej wersji Stack (projekt, z którym kojarzymy wspomnianego pana), wydał Orbit, a teraz szczyci się screenem ze swojego nowego dzieła, które na chwile obecną obrało nazwę CoughMultitasking.

Przedruk z Widać Steven Troughton-Smith wziął się ostro do pracy. Ciągle pracuje nad wydaniem oficjalnej wersji Stack (projekt, z którym kojarzymy wspomnianego pana), wydał Orbit, a teraz szczyci się screenem ze swojego nowego dzieła, które na chwile obecną obrało nazwę CoughMultitasking.

Już sama nazwa wskazuje, iż nowy projekt Smith'a będzie dotyczył multitaskingu na pokładzie iPhone'a. Ze screena (bo tylko tyle informacji mamy) możemy wywnioskować, że aplikacja również otrzyma ciekawy interfejs i umożliwi łatwe i przyjemne przełączanie pomiędzy uruchomionymi aplikacjami.

Zastanawiające jest, co z tego wyjdzie. Trzeba jednak przyznać, że screen napawa wyjątkowym optymizmem. Zobaczymy czy CoughMultitasking będzie godnym rywalem dla Backgroundera bądź Kirikae. Do swobodnej pracy potrzebujemy obu tych dodatków. Miejmy nadzieje, że CM będzie wspaniałą alternatywą, która po prostu będzie czynić swą powinność.

Nie pozostaje nic innego, jak czekać na kolejny zrzut informacji czy filmików. Oby i tym razem Steven Troughton-Smith miło nas zaskoczył.

fot. & źródło: funkyspacemonkey.com

Źródło: www.SIMblog.pl

Źródło artykułu:WP Komórkomania
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)