My Own Loan – przydatna aplikacja dla kredytobiorców [GIVEAWAY]

My Own Loan – przydatna aplikacja dla kredytobiorców [GIVEAWAY]
Zbyszek Kowal

05.03.2011 10:40, aktual.: 05.03.2011 11:40

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Pożyczki, kredyty, wszystko jest dla ludzi prawda? No tak, łatwo się pożycza znacznie trudniej się oddaje. Wiem coś o tym. Warto więc panować nad wszystkimi wydatkami. iPhone oraz specjalna aplikacja My Own Loan mogą przydać się tym którzy z bankami są za pan brat.

Aplikacje finansowe bardzo rzadko goszczą na naszych łamach. Warto jednak przeglądać ten dział w App Store bo nierzadko pojawiają się w nim użyteczne aplikacje. Jedną z nich jest My Own Loan firmy Marzapower.

Aplikacja pozwala śledzić proces spłacania rat po uprzednio wprowadzanych danych jak wysokość kredytu, oprocentowanie a nawet spread. Program kosztuje dwa dolary i dla osób posługujących się językiem angielskim może okazać się pomocną aplikacją.

GIVEAWAY

Zmieniamy nazwę dla naszych starych konkursów. Tak w zasadzie to rozdajemy kody ufundowane przez producentów aplikacji. Zamiast więc nazywać to konkursem, będziemy używać nazwy jaka funkcjonuje na całym świecie dla rozdawania kodów.

Rozdawanie ma to do siebie, że nie możemy organizować losowania. Dlatego też dla pierwszych dziesięciu osób, które pod wpisem napiszą nam „Chcę My Own Loan” przewidzieliśmy po jednym kodzie na rzeczoną aplikację. Kto pierwszy ten lepszy!

Nie zapomnijcie podać swojego adresu e-mail. To jedyny sposób na otrzymanie nagród. Adresy są widoczne tylko dla redakcji.

Przypominamy, że kody na gry w naszym konkursie można zrealizować w programie iTunes. Wymagane jest darmowe konto.

Źródło artykułu:WP Komórkomania
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)