N.O.V.A 3 w Google Play!

N.O.V.A 3 w Google Play!02.06.2012 08:52
N.O.V.A 3 w Google Play!
Zbyszek Kowal

Z lekkim opóźnieniem informujemy Was o premierze najnowszego FPS’a Gameloftu na Androidzie. Miłośnicy przygód w kosmosie oraz całkiem przyjemnego multiplayera mogą już zacierać ręce. Panowie i Panie, N.O.V.A 3 pojawiła się w końcu w Google Play!

Odkąd Kal pokrzyżował plany Volterite, niszcząc jej fabryki oraz powstrzymując wydobywanie artefaktów Judgera, minęły cztery miesiące. Niestety, po zamachu na prezydenta Folsoma rząd oddał kolonie  Protektoratowi Volterite w celu uniknięcia wojny domowej z ich obywatelami, nastawionymi provolteritiańsko. Po śmierci Folsoma pozycja Kala Wardina zmalała, jednak teraz został wezwany z powrotem na Ziemię przez Yelenę – po raz kolejny bohater (a gracz wraz z nim) musi stanąć do walki, by ocalić ludzkość.

Na graczy czeka już 10 wciągających etapów w całej galaktyce – od rozdartej wojną Ziemi po zamarznięte miasto Volterite. Podczas zabawy trzeba kierować pojazdami, a nawet pilotować wielkiego mecha. Do dyspozycji gracza oddanych zostało wiele ciekawych broni oraz mocy specjalnych.

Całość uzupełniona jest o wspaniałą grafikę, w której najważniejszą rolę odgrywa ulepszona fizyka ragdoll oraz system cząsteczek. Do tego należy dorzucić rozbudowany tryb multiplayer pozwalający na bitwy dla 12 graczy w 6 różnych trybach. Sojusznicy mogą wskoczyć do tego samego pojazdu, by wspólnie siać zniszczenie na 6 różnych mapach.

Jak to w przypadku wielkich premier bywa, tak i tym razem mamy do czynienia z dość wysoką ceną. Gameloft bowiem życzy sobie za Androidową wersję nieco ponad 22 złote. Mimo tak wysokich kosztów polecam zaopatrzyć się w kopię gry. Nieco szerzej o N.O.V.A 3 możecie poczytać w naszej niedawnej recenzji wersji dla urządzeń Apple.

Źródło: DroidGamers

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)