Na targach MWC zobaczymy Lumię 640 z 3G i dual sim?

Strona głównaNa targach MWC zobaczymy Lumię 640 z 3G i dual sim?
21.02.2015 14:53
Na targach MWC zobaczymy Lumię 640 z 3G i dual sim?
Konrad Błaszak
Konrad Błaszak

Wszyscy fani smartfonów zapewne nie mogą doczekać się targów MWC w Barcelonie, na których poznamy wiele ciekawych urządzeń. Jednym z nich może być nowa Lumia 640.

Jak wiecie, mobilny oddział Nokii jest już częścią Microsoftu i od czasu przejęcia firma z Redmond zaprezentowała kilka ciekawych urządzeń. Ich pierwszą Lumią była 535, która oferuje świetny stosunek ceny do możliwości. Kolejne dwa smartfony to Lumie 435 oraz 532 a wszystko wskazuje na to, że niedługo poznamy następny - Lumię 640.

Do sieci dzięki stronie JanelaTech trafiły dokumenty przedstawiające smartfona Microsoftu o oznaczeniu RM-1109, czyli prawdopodobnie Lumię 640. Nie jest niestety jeszcze znana dokładna specyfikacja tego modelu, ale wiemy, że będzie on oferować obsługę dwóch kart sim, łączność 3G oraz telewizję DTV (tylko na wybranych rynkach).

Lumia 640 zostanie prawdopodobnie oficjalnie zapowiedziana na targach MWC. Opublikowany na stronie JanelaTech dokument sugeruje co prawda, że część materiałów na temat tego urządzenia będzie niejawna do 13 marca, ale prawdopodobnie dotyczy on rynku lokalnego.

Źródło: gsmarena.com

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)