Nadchodzi LG BL40 New Chocolate Christmas Edition!

Nadchodzi LG BL40 New Chocolate Christmas Edition!

LG-BL40-New-Chocolate-Christmas-Edition-
LG-BL40-New-Chocolate-Christmas-Edition-
Katarzyna Pura
25.11.2009 17:00, aktualizacja: 25.11.2009 18:00

Najnowszy telefon LG BL40 New Chocolate Christmas Edition to nic innego jak świąteczna wersja znanej nam od kilku miesięcy stylowej Czekoladki. Co ciekawe, bożonarodzeniowa edycja modelu wygląda znacznie ładniej. Wyposażono ją również w lepszy aparat. W dalszej części wpisu możecie zobaczyć ten model w całej okazałości.

LG BL40 New Chocolate Christmas Edition został wzbogacony o nową obudowę. Połączenie czarnej kolorystyki ze złotymi wstawkami nadaje temu modelowi jeszcze bardziej elegancki wygląd niż w oryginalnej wersji. Kobiety oszaleją na jego punkcie!

Specyfikacja techniczna również jest warta uwagi. Zamiast aparatu o rozdzielczości 5 Mpix, który możemy znaleźć w podstawowej wersji Czekoladki, tutaj mamy aparat 8 Mpix.  Nikt nie przejdzie obojętnie obok stylowego modelu wyposażonego w 4-calowy dotykowy wyświetlacz, WiFi, aGPS, wyjście TV i interfejs S-Class 3D Dual Screen. To wszystko powoduje, że aż chce się mieć taki telefon!

LG-BL40-New-Chocolate-Christmas-Edition-1
LG-BL40-New-Chocolate-Christmas-Edition-1

Komórkę będzie można nabyć od 10 grudnia bieżącego roku w Korei Południowej. Nie wyklucza to jednak możliwości pojawienia się modelu poza granicami tego kraju, czego byśmy bardzo chcieli. Cena świątecznej wersji LG BL40 nie została ujawniona. Można jednak przypuszczać, że będzie oscylowała powyżej dwóch tysięcy, skoro jego oryginalny wariant tyle kosztuje.

Źródło: UnwiredView

Źródło artykułu:WP Komórkomania
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)