Nadchodzi motorola z rysikiem. Czy będzie to konkurent Samsunga Galaxy Note?

Nadchodzi motorola z rysikiem. Czy będzie to konkurent Samsunga Galaxy Note?
Patryk Korzeniecki

27.01.2020 17:33, aktual.: 27.01.2020 18:33

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Motorola może pójść śladami Samsunga i wyposażyć swój nadchodzący telefon w akcesorium, które do tej pory było zarezerwowane głównie dla linii Galaxy Note.

Motorola szuka sposobu na przyciągnięcie klientów. Wygląda na to, że firma uznała, że rysik może być idealnym środkiem.

Evan Blass / Twitter
Evan Blass / Twitter

Wizualizacja zamieszczona przez Evana Blassa ukazuje smartfon z cienkimi ramkami i nieco grubszą bródką. W górnym lewym rogu można zauważyć kamerkę w pojedynczym wycięciu.

Widoczny jest również wymieniony wcześniej stylus. Z grafik wynika, że może być wykonany z metalu (lub imitującego go tworzywa) i plastiku/gumy.

Rysik raczej nie będzie się równał z tym, który Samsung dodaje do linii Galaxy Note i który rozpoznaje 4096 poziomów nacisku, umożliwia wykorzystanie go w roli samowyzwalacza czy jako pilot do sterowania multimediami.

Wątpię, żeby Motorola choć zbliżyła się technologicznie do Koreańczyków jeśli chodzi o stylus. Spójrzcie tylko na zdjęcie - wygląda jak najzwyczajniejszy w świecie rysik i raczej nie będzie tak napakowany funkcjami jak stylus Samsunga. Producent Note'a może więc raczej spać spokojnie.

Przypomnę, że LG próbowało kiedyś eksperymentować z rysikami - LG Stylo 5, LG Stylus 2 czy LG Q8. Nie osiągnęły one tak spektakularnego sukcesu jak smartfony z linii Galaxy Note. Motorola ma więc szansę co najwyżej na wypełnienie pozostawionej przez te smartfony niszy.

Źródło artykułu:WP Komórkomania
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (4)