Naga Megan Fox od Motoroli! (wideo)

Naga Megan Fox od Motoroli! (wideo)09.02.2010 17:58
Naga Megan Fox od Motoroli! (wideo)
Paweł Żmuda

Finały Super Bowl to jedno z najważniejszych dni dla większości Amerykanów. Super Sunday już dawno stała się nieformalnym świętem narodowym. Finały ligi NFL ściągają przed telewizory prawie 100 milionów ludzi, są świetną okazją do promocji najrozmaitszych produktów i urządzeń. Wiedzą o tym zarówno telewizje w których cena za 30 sekundowy spot reklamowy to około 2,7 miliona dolarów, jak i marketingowcy. Na spory wydatek szarpnęła się Motorola, a jej urządzenie - Devour znalazło się tam, gdzie chciałoby znaleźć się wielu mężczyzn -  w rękach nagiej Megan Fox!

Na klipie widzimy nagą Megan Fox. Niestety, ze względu na to, że finały oglądają widzowie niepełnoletni (albo ze względu na ograniczony budżet...), ciało znanej aktorki zostało przykryte pianą. Trzeba przyznać, że reklama jest zdecydowanie jedną z najbardziej seksistowskich reklamówek telefonów komórkowych. Nonszalancka postawa Megan Fox jest uwłaczająca nie tylko dla kobiet, ale również dla mężczyzn, którzy przedstawieni zostali jako obiekty myślące tylko o nagim ciele. Popatrzmy na sam klip wideo:

Miejmy nadzieję, że amerykański koncern zostanie pozwany przez pokrzywdzonych Amerykanów, a odszkodowania za straty moralne wielokrotnie przekroczą dochody Motoroli ;).

Źródło artykułu:WP Komórkomania
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)