Najbardziej realistyczny tenis na iPada

Najbardziej realistyczny tenis na iPada

Najbardziej realistyczny tenis na iPada
Zbigniew Kowal
27.05.2010 14:20, aktualizacja: 27.05.2010 16:20

Firma Eurocenter, poinformowała świat elektronicznej rozrywki o pojawieniu się gry Ace Tennis 2010 HD Online w iPad Store. Według twórców, jest to bardzo wciągająca gra sportowa jakością zbliżona do gier konsolowych. Mamy filmik, który weryfikuje to stwierdzenie!

Faktycznie, gra wykorzystuje parametry iPada bardzo dobrze. Grafika prezentuje się bardzo okazale w połączeniu z akcelerometrem. Nie zapomniano o różnych nawierzchniach kortu, jak również o strategiach tenisowych opartych o loby, ścinki, długie piłki czy też uderzenia z wsteczną rotacją. Spójrzcie zresztą na poniższy materiał wideo:

Ace Tennis 2010 HD Online for iPad by Stephane Portha

Co najciekawsze jednak. Gra posiada tryb multiplayer, który pozwala zagrać mecz z innym posiadaczem iPada za pośrednictwem technologii Bluetooth. Pamiętacie jeszcze naszą recenzję  gry Bluetooth Wireless Tennis with Agnieszka Radwańska? Wygląda i działa bardzo podobnie. Tam jednak mieliśmy produkt na iPhone’a, tutaj natomiast mamy wersje na tablet Apple’a.

Jeśli posiadacie już iPada, a gry sportowe należą do waszych ulubionych, to Ace Tennis 2010 HD Online możecie pobrać z iPad Store za niecałe pięć dolarów. Użytkowników iPhone’a uspokajamy, za kilka tygodni pojawi się również wersja na mniejszego brata tabletu. To chyba pierwszy taki przypadek w sklepie Apple’a?

Źródło artykułu:WP Komórkomania
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)