Najdroższe na świecie etui na iPada jest z aligatora!

iPad Aligator
iPad Aligator
Zbyszek Kowal

03.12.2010 18:48, aktual.: 03.12.2010 19:48

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Dokładnie rzecz ujmując, ze skóry tego gada, ale czy któryś z miliarderów przejąłby się takim szczegółem? Jeśli jesteście ciekawi, ile kosztuje takie akcesorium, to po więcej informacji zapraszam do rozwinięcia wpisu.

Można powiedzieć, że akcesoria do gadżetów Apple’a do najtańszych nie należą. Jest to zazwyczaj wydatek równy jednej szóstej wartości urządzenia. W przypadku projektów marki David August suma ta przyprawia o ból głowy i serca. Nie ma jednak co się dziwić, skoro wspomniana pracownia projektowała garderobę dla Sylwestra Stallone oraz Arnolda Schwarzeneggera.

Nie mam pojęcia, ile aligatorów straciło życie, aby dostarczyć „materiału” na uszycie wartego blisko 7 tysięcy dolarów etui. Mogę jednak szczerze współczuć osobom, których taka cena i sam produkt nie odstraszą. Co gorsze, do kompletu można dokupić również inne rzeczy (patrz zdjęcie), podnosząc ostateczną wartość zestawu do niebagatelnych 38 tysięcy dolarów!

Czy gdyby powyższy zestaw kosztował o wiele mniej, to mimo wszystko zdecydowalibyście się na akcesoria ze skóry zwierząt?

Źródło: Gizmodo

Źródło artykułu:WP Komórkomania
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)