Najdziwniejsze reklamy operatorów TOP 10

Najdziwniejsze reklamy operatorów TOP 10

Najdziwniejsze reklamy operatorów TOP 10
Komórkomania.pl
31.05.2010 11:42, aktualizacja: 31.05.2010 13:42

Telefonia komórkowa jest z nami od wielu lat. Przez ten czas powstało całkiem sporo zabawnych, często zaskakujących spotów reklamowych. Tym razem postanowiliśmy przyjrzeć się, jak swoje produkty reklamują nie producenci sprzętu, a operatorzy. Popatrzmy na zestawienie dziesięciu zwariowanych reklam komórkowych.

W klasztorze

Macedoński operator postanowił w zabawny sposób ukazać warunki życia w klasztorze. Zakonnice wysyłające do siebie SMS-y podczas kolacji? Dobry pomysł. Ciekawe, czy podobna reklamówka przeszłaby w naszej telewizji...

Samolotowy fotograf

Przygoda nieudolnego porywacza w samolocie, kończy się w nieco dziwny sposób. Reklama jest najlepszym dowodem na to, że lepiej nie zasypiać w publicznych środkach transportu.

Zazdrosny paranoik?

Dwóch facetów i jedna kobieta. To nigdy nie kończy się zbyt dobrze. Tym bardziej, jeśli wykupimy nielimitowane rozmowy do wszystkich sieci ; ).

Dobra obsługa, to podstawa

Ponętna pielęgniarka i dwóch dowcipnisiów. Podobne klipy zwykle nie kończą się zbyt dobrze. Chcielibyście być na miejscu kolegi?:)

Na walentynki

Kolejna reklamówka promująca darmowe rozmowy z pięcioma osobami. Tym razem jej adresatem są kobiety. "Bez naszych usług, Twój facet z Tobą zerwie". Ciekawe czy to się sprawdziło.

Tańcząc na rurze...

Usługi przeznaczone dla wąskich grup odbiorców nie sprzedają się zbyt dobrze. Najlepszym tego dowodem jest nasza "męska" sieć Mobilking, a także przypadek amerykańskiego Amp'd Mobile. Nie pomogły nawet oryginalne reklamy.

Czarne, komórkowe rytmy

Telefon zamiast spotkania w studiu nagraniowym? Trzeba przyznać, że kawałek przygotowany dla Boost Mobile brzmi całkiem nieźle. Ciekawe kto mógłby nagrać coś takiego w Polsce. Może Peja i Tede?

Prawdziwy kontrakt...

Kate Moss i mocno podekscytowany agent podpisujący... umowę z operatorem. Niekonwencjonalne.

Biedne kurczaczki

Przesyłanie maili z komórki nie jest dziś już niczym niespotykanym, jednak kiedyś, przekonanie klientów do nowej usługi wymagało dość... drastycznych środków.

Full service

Operator pomagający nam w każdym możliwym momencie? Przedstawiciele Virgin Mobile podeszli do swojej profesji chyba zbyt dosłownie.

Źródło artykułu:WP Komórkomania
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)