Najgłupsze akcesorium do iPhone’a? [wideo]

Najgłupsze akcesorium do iPhone’a? [wideo]

Najgłupsze akcesorium do iPhone’a? [wideo]
Zbyszek Kowal
07.04.2012 12:08, aktualizacja: 07.04.2012 14:08

Wybaczcie, nie mogłem powstrzymać się przed opatrzeniem tego wpisu takim właśnie tytułem. Jak się okazuje, gdzieś w Australii ktoś wpadł na pomysł stworzenia etui do iPhone’a ze schowkiem na prezerwatywę. Nie, nie jestem przeciwnikiem zabezpieczania się, ale zastosowane rozwiązanie jest po prostu fatalne.

Zanim jednak ujawnię swoje argumenty, proponuję, abyście zobaczyli filmik reklamowy przygotowany przez twórców Playa. Wygląda na to, że epoka noszenia prezerwatyw w portfelu właśnie minęła, nadszedł czas na smartfony!

Pomysł ciekawy? No cóż, zapomniano o jednej, małej rzeczy. iPhone'y 4 i iPhone'y 4S strasznie się grzeją podczas pracy. Jeżeli na smartfona założymy jakikolwiek case, to on również będzie przejmował temperaturę urządzenia, która źle wpływa na żywotność prezerwatywy.

Oczywiście taki schowek może być użyteczny na krótką chwilę, gdy chce się zaimponować partnerce lub ją rozśmieszyć. Jednak jako stałe rozwiązanie raczej nie jest godne polecenia. Etui Playa na rynku pojawi się jeszcze przed wakacjami. Będzie rozczarowanie roku?

Źródło: Opena

Źródło artykułu:WP Komórkomania
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)