Najlepiej sprzedającą się aplikacją w App Store jest?

Najlepiej sprzedającą się aplikacją w App Store jest?
Zbigniew Kowal

21.01.2010 06:05, aktual.: 21.01.2010 07:05

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

No właśnie. Chcecie dowiedzieć się jaka to aplikacja? Dodam tylko, że nie chodzi o produkt darmowy, a o płatną grę, która zadebiutowała w sklepie Apple’a ponad rok temu. Zapraszam do rozwinięcia wpisu po tę jakże cenną informację.

Firma Bolt Creative poinformowała właśnie świat elektronicznej rozrywki o wynikach sprzedaży swojego największego hitu na iPhone’a. Zgodnie z informacją prasową, gra Pocket God sprzedała się już w ponad dwóch milionach kopii! Żadna inna aplikacja jak do tej pory nie może poszczycić się takim wynikiem. Tym samym, zabawa w wirtualnego Boga stała się najlepiej sprzedającą się, płatną aplikacją w krótkiej historii App Store.

Gdzie należy doszukiwać się źródła takiej popularności? Otóż od stycznia 2009 roku, gra była już aktualizowana ponad 30 razy. Za każdym razem zmiany nie były tylko kosmetyczne. Wystarczy spojrzeć na ostatni update, który dorzucił do gry nową, lodową wyspę. Częste aktualizacje, razem z pozytywnymi opiniami branżowej prasy przyczyniły się do takiego, a nie innego wyniku. Może to jest jakaś wskazówka dla naszych rodzimych producentów? Jak myślicie?

Pocket God™ for the iPhone and iPod Touch

Źródło: Slide to Play

Źródło artykułu:WP Komórkomania
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)