Najmniejszy telefon świata trafia do sklepów w UK

Najmniejszy telefon świata trafia do sklepów w UK14.07.2010 14:00
Najmniejszy telefon świata trafia do sklepów w UK
Paweł Żmuda

Niektórzy z Was mogą pamiętać zwariowany telefon Modu. Blisko rok temu trafił on do oferty izraelskiego operatora Cellcom. Od tego czasu słuch o nim zaginął. Okazuje się jednak, że firma działa i ma się całkiem dobrze. Niewielki telefon zostały właśnie wprowadzony do sprzedaży w Wielkiej Brytanii. Mało tego - wkrótce możemy spodziewać się telefonów Modu2.

Modu pierwszej generacji jest dziwnym urządzeniem. Telefony wyposażone w 2GB pamięci wewnętrznej pozwalają na przechowywanie jedynie listy kontaktów, wiadomości i historii połączeń. By rozszerzyć możliwości komórki potrzebne są dodatkowe moduły.

[url=http://komorkomania.pl/17061,top10-najmniejszych-komorek-swiata]TOP10 najmniejszych komórek świata

[/url]

Ceny Modu zaczynają się już w granicach 50 funtów (około 240 złotych). Koszt dodatkowych modułów zamieniających urządzenie w coś przydatnego to wydatek około 80 funtów (około 390 zł). Za w pełni funkcjonalnego malucha trzeba więc zapłacić w sumie ponad 600 złotych.

Do tego, Modu 2 ma pojawić się na rynku jeszcze przed końcem 2010 roku i będzie wyposażony w ekrany dotykowe. Nowe komórki będą podobno działać w sieciach 3G. Byłoby zabawnie, gdyby zainstalowano na nich Androida ;). Niestety, na więcej szczegółów musimy jeszcze poczekać.

Źródło artykułu:WP Komórkomania
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)