Najpopularniejsze darmowe aplikacje pod Androida - TOP 10

Najpopularniejsze darmowe aplikacje pod Androida - TOP 10

Najpopularniejsze darmowe aplikacje pod Androida - TOP 10
Jakub Płaza
28.12.2010 22:28, aktualizacja: 10.12.2017 13:39

Każdy, kto ma smartfona działającego pod kontrolą systemu Google'a, na pewno często robi zakupy. W tym celu nie trzeba nawet wychodzić z domu, wystarczy skorzystać z odpowiedniego skrótu. Jest nim reklamówka z zielonym robocikiem. Niezależnie od rodzaju zakupów i sklepu warto wiedzieć, na które produkty zwrócić uwagę. W niniejszym artykule znajdziecie najpopularniejsze darmowe aplikacje pod Androida.

Jeżeli korzystacie z usługi pocztowej Google'a, ta aplikacja to absolutna podstawa. Trudno się dziwić, że jest najpopularniejsza ze wszystkich w Android Markecie. Oferuje doskonałą obsługę poczty, integrację z kontaktami i wieloma innymi aplikacjami pod Androida. Daje nam ponadto dostęp do wszystkich etykiet i licznych ustawień. Program jest dopracowany w 100% i trudno mu cokolwiek zarzucić.

Mapy Google

Najpopularniejsze darmowe aplikacje pod AndroidaGmail

Nieważne, czy się zgubiliście, czy po prostu szukacie jakiegokolwiek miejsca - Google Maps jest doskonałym rozwiązaniem w każdym przypadku. Zawiera mapy całego świata. Praktycznie każde miejsce jest dokładnie opisane - znajdziecie przy nim listę ważniejszych instytucji, usług, sklepów itd. Do większości dodano opis, komentarze, odnośnik do strony internetowej i numer telefonu, a nawet zdjęcia.

Mapy możemy przeglądać w standardowym trybie trójwymiarowym, jak również w widoku satelitarnym. Istnieje możliwość wprowadzania licznych dodatków, np. odnośników do Wikipedii przy niemalże wszystkich ważniejszych miejscach. Mapy Google to podstawa wśród najpopularniejszych darmowych aplikacji pod Androida.

Flash Player 10.1

To jedna z najważniejszych wtyczek do naszej przeglądarki internetowej. Dzięki niej możemy przeglądać zawarte na stronach multimedia i odtwarzać animacje. Niestety, nie jest dostępna dla wszystkich telefonów z Androidem, a jedynie tych z górnej półki cenowej oraz wyposażonych w wersje systemu 2.x.

Facebook dla systemu Android

Facebooka nie trzeba nikomu przedstawiać. Z najpopularniejszym portalem społecznościowym na świecie nie chcemy rozstawać się nawet po wyjściu z domu. Wystarczy udać się do Android Marketu i ściągnąć dedykowaną mu aplikację.

Dzięki niej możemy wygodnie zarządzać naszym profilem: filmami, aktualnościami, zdjęciami itd. Wszystko to z poziomu ekranu głównego. Pozycja obowiązkowa na liście najpopularniejszych darmowych aplikacji pod Androida.

YouTube

YouTube nie jest mniej popularny niż Facebook. Jeżeli korzystacie z niego przez peceta, dlaczego nie przełączyć się na smartfona?

Aplikacja wygląda po prostu świetnie i ma bardzo przejrzysty układ. Możemy zalogować na swoim koncie, dodawać ulubione filmy wideo, a nawet dodawać własne. Wszystko to oferuje YouTube for Android.

Advanced Task Killer

Advanced Task Killer jest najprostszym sposobem na zarządzanie aplikacjami. Dzięki niemu możemy w bardzo łatwy sposób odinstalować nieużywane programy oraz zamknąć te, które są aktualnie otwarte w tle. Wszystko to odbywa się w bardzo łatwy sposób z poziomu przejrzystej aplikacji. Jeżeli ściągacie na potęgę, Task Killer jest narzędziem, które naprawdę ułatwi Wam życie i odciąży telefon.

Talking Tom Cat

Wcześniejsze aplikacje mają za zadanie pomóc nam w zarządzaniu telefonem, odnajdowaniu miejsc, korzystaniu z sieci bądź obsłudze portali społecznościowych. Gadający kot to program czysto rozrywkowy. Animowany zwierzak powtórzy wszystko, co do niego powiemy. Jest również podatny na dotyk. Co tu dużo pisać - powinniście poznać go osobiście.

The Weather Channel

Jeżeli chcecie mieć w swoim telefonie miniprognozę pogodny, The Weather Channel jest tym, czego szukacie. Aplikacja zawiera wszelkie dane na temat aktualnej pogody. Są w niej mapy, wykresy, widżety. Wszystko, czego dusza zapragnie. Z tą aplikacją na pokładzie pogoda nie ma szans nas zaskoczyć.

Barcode Scanner

Jedną z najpopularniejszych darmowych aplikacji pod Androida jest czytnik kodów kreskowych. Szybki skan kodu wyświetli potrzebne informacje o produkcie. To oczywiście nie wszystko, co oferuje nam Barcode Scanner. Proponuję pobrać aplikację.

Google Earth

Google Earth jest bardzo bardzo zbliżone do Google Maps. Dzięki tej aplikacji możemy podróżować po całym świecie, podziwiając świat w obrazie satelitarnym. Do naszej dyspozycji zostały oddane opcje wyszukiwania głosowego miejsc, miast i wielu innych.

Najpopularniejsze darmowe aplikacje pod Androida są łatwe do znalezienia. Wystarczy wejść w odpowiednie miejsce w Markecie. Problem polega na tym, żeby wybrać dobre spośród mało popularnych. Nimi postaram się zająć już wkrótce. Zanim to nastąpi, proponuję, abyście w komentarzach wpisywali najlepsze według Was programy pod system Google'a.

Źródło artykułu:WP Komórkomania
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)