Największy BlackBerry stanie we Francji

Największy BlackBerry stanie we Francji

Największy BlackBerry stanie we Francji
Paweł Żmuda
13.05.2010 10:17, aktualizacja: 13.05.2010 12:17

Firma RIM wzięła się do roboty. W ramach promocji Facebookowego profilu marki BlackBerry we Francji, kanadyjski producent postanowił odwrócić powszechny trend miniaturyzacji telefonów komórkowych. W dniach 20-22 maja, na paryskim Beaubourg Esplanade stanie największy telefon BlackBerry na świecie.

[url=http://komorkomania.pl/17711,blackberry-9670-z-blackberry-os-6-0-wideo]

BlackBerry 9670 z BlackBerry OS 6.0 [wideo][/url]

Na wyświetlaczu gigantycznego telefonu pojawiać się będą zdjęcia i wiadomości załączone na oficjalny profil BlackBerryFR na Facebooku. Użytkownicy mogą wybrać nawet dokładną godzinę, kiedy to ich przekaz zostanie wyświetlony na telefonie. Ciekawy pomysł.

Przedstawiciele RIM poinformowali, że budowany właśnie telefon dorówna wysokości dwupiętrowego budynku. Niestety, nie wiadomo jeszcze który ze smartfonów linii BlackBerry zostanie powiększony do rozmiarów XXL.

Jeśli wybieracie się na majówkę do Paryża warto zahaczyć o niesamowity event BlackBerry, jednak dla wszystkich tych, którzy nie będą mieli okazji odwiedzić stolicy Francji, przygotowana zostanie internetowa transmisja imprezy.

Popularność urządzeń RIM w Europie jest znacznie mniejsza niż w Stanach. Myślicie, że tego typu akcje pozwolą na spopularyzowanie linii BlackBerry na naszym kontynencie?

Źródło artykułu:WP Komórkomania
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)