NaviExpert bogatszy aż o 50 000 nowych punktów POI

NaviExpert bogatszy aż o 50 000 nowych punktów POI
Mateusz Żołyniak

29.09.2010 12:03, aktual.: 29.09.2010 14:03

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Nawigacja NaviExpert wzbogaciła się właśnie w kolejne nowości. Rozszerzona została jej baza miejsc użyteczności publicznej (POI) aż o 50 000 punktów handlowych i usługowych, dzięki czemu posiadacze aplikacji NaviExpert 6.0 mogą zlokalizować i dotrzeć już do ponad 300 000 punktów na terenie całego kraju.

Oto jak nowe funkcje przedstawia sam producent:

Na początku września NaviExpert wprowadził nową wersję aplikacji nawigacyjnej. Umożliwia ona korzystanie z NaviExpert nie tylko kierowcom, ale również osobom korzystającym ze środków komunikacji miejskiej czy przemieszczającym się pieszo. Teraz dodaliśmy do bazy miejsc użyteczności publicznej 50 tysięcy punktów handlowych i usługowych. W najbliższym czasie planujemy wprowadzenie do naszej aplikacji kolejnych funkcji i ciągłe ulepszanie już istniejących.

Andrzej Jaszkiewicz, Prezes Zarządu NaviExpert

Znajdź i dojedź do wybranego przez Ciebie sklepu z NaviExpert

Dzięki kontekstowej wyszukiwarce POI Explorer posiadacze NaviExpert 6.0 mogą znaleźć interesujący ich sklep na kilka różnych sposobów. Pierwszym jest wprowadzenie nazwy sklepu, do którego użytkownik aplikacji chciałby dotrzeć. Istnieje również możliwość znalezienia punktu handlowego czy usługowego według branży, w której działa. Ostatnim sposobem jaki oferuje NaviExpert jest podanie nazwy produktu, który posiadacz nawigacji chciałby kupić. Aplikacja zaprezentuje listę sklepów znajdujących się w pobliżu użytkownika, poda ich dane teleadresowe, godziny otwarcia, asortyment i branżę. Po wybraniu interesującego punktu handlowego czy usługowego NaviExpert pomoże do niego dojechać. Informacje o punktach handlowych i usługowych są dostarczane przez serwis Esieci.pl.

Znajdź inne miejsca użyteczności publicznej z NaviExpert

Aplikacja umożliwia szybkie wyszukanie i dotarcie nie tylko do sklepów, ale i innych miejsc użyteczności publicznej. NaviExpert dostarczy informacji o hotelach, restauracjach, bankomatach, klubach, koncertach czy imprezach sportowych. Osoby, które będą chciały spędzić czas wolny w sali kinowej, mogą za pomocą NaviExpert nie tylko zlokalizować najbliższe kino, ale i sprawdzić jego repertuar. Dane o pozostałych punktach POI są dostarczane przez firmę Imagis i uzupełniane o informacje z takich serwisów internetowych, jak Gastronauci.pl, Eholiday.pl, Sybil.pl czy Coigdzie.pl.

Źródło: informacja prasowa

Źródło artykułu:WP Komórkomania
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)