NaviExpert PLAY 6.1 dostępny na Androidach

NaviExpert PLAY
NaviExpert PLAY
Zbyszek Kowal

04.02.2011 19:55, aktual.: 04.02.2011 20:55

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Mamy dobrą wiadomość dla abonentów sieci Play. Kilka dni temu udostępniono najnowszą wersję nawigacji osobistej NaviExpert PLAY 6.1. Aplikacja umożliwia wytyczenie najbardziej ekonomicznej trasy przejazdu oraz redukcję miesięcznych wydatków na paliwo nawet o 10%.

Dodatkowo w nowej wersji NaviExpert PLAY znaleźć można ulepszoną wyszukiwarkę kontekstową oraz ekstra pakiet z humorystycznym głosem lektorki o imieniu Dżoana. Do bogatej listy telefonów kompatybilnych dołączyły modele działające w systemie Android. Wszyscy nowi użytkownicy NaviExpert PLAY mogą przez pierwszych 7 dni korzystać z nawigacji bezpłatnie.

NaviExpert PLAY 6.1 wykorzystuje dane o natężeniu w ruchu drogowym z unikalnej technologii Community Traffic online i układa trasę optymalizując zużycie paliwa. Nawigacja bierze pod uwagę wartości spalania samochodu podane przez użytkownika w ustawieniach aplikacji i dane o prędkościach przejazdu Community Traffic na alternatywnych odcinkach. Dzięki temu NaviExpert ustala zużycie paliwa i dobiera najbardziej ekonomiczną trasę jaką powinien poruszać się kierowca. Funkcja trasy ECO pozwala zaoszczędzić użytkownikom nawet do 10% miesięcznych wydatków na paliwo.

Dokładny cennik oraz sposoby instalacji nawigacji na telefonach z Androidem na pokładzie można znaleźć pod tym adresem.

Źródło artykułu:WP Komórkomania
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)