NaviExpert za darmo w Dniu Wszystkich Świętych!

NaviExpert 6.0
NaviExpert 6.0
Mateusz Żołyniak

27.10.2010 15:44, aktual.: 27.10.2010 17:44

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

W dniach od 29 października do 2 listopada 2010 roku NaviExpert wprowadzi bezpłatny dostęp do swojej nawigacji. Osoby, które zdecydują się w tym okresie skorzystać z aplikacji NaviExpert, będą miały możliwość wykorzystania wszystkich oferowanych przez nią funkcji. Nawigację będzie można pobrać ze strony internetowej NaviExpert.

Oto jak firma NaviExpert przedstawia swoją nową ofertę:

W okresie Dnia Wszystkich Świętych kierowcy stają przed koniecznością dotarcia do kilkunastu miejsc w bardzo krótkim czasie. Stąd potrzeba posiadania nawigacji, która będzie w stanie profesjonalnie doprowadzić do wyznaczonego celu. Dzięki rozkodowaniu dostępu do nawigacji NaviExpert posiadacze aplikacji będą mogli dotrzeć do wyznaczonego przez nich miejsca samochodem, środkiem komunikacji miejskiej czy pieszo.

Powodem rozkodowania dostępu do naszej aplikacji nawigacyjnej jest chęć ułatwienia podróżowania w okresie Dnia Wszystkich Świętych. Jesteśmy przekonani, że NaviExpert umożliwi osobom podróżującym samochodem, środkiem komunikacji miejskiej czy przemieszczającym się pieszo, szybkie i komfortowe dotarcie do wyznaczonego przez nich celu. Liczymy, że dzięki naszej akcji jeszcze więcej osób zdecyduje się na wybór naszej aplikacji nawigacyjnej, przekonując się do jej użyteczności.

Andrzej Jaszkiewicz, Prezes Zarządu NaviExpert

Niskie koszty eksploatacji

Korzystanie z NaviExpert w przypadku posiadania wykupionego pakietu danych nie skutkuje ponoszeniem wysokich opłat. NaviExpert nie przeprowadza ciągłej transmisji danych. Osoba korzystająca z aplikacji ponosi opłatę tylko w momencie wytyczania trasy lub jej zmiany. W praktyce pobranie nawet najdłuższej trasy w Polsce oznacza transmisję danych na poziomie 300 ? 400 kB. Przy krótszych trasach będzie to tylko kilkadziesiąt kB.

Poruszaj się od 10 do 50% szybciej z NaviExpert

Dzięki technologii Community Traffic Online system ?wie?, gdzie i kiedy pojawiają się korki oraz gdzie i kiedy można poruszać się po drogach płynnie. W efekcie użytkownik aplikacji NaviExpert dojeżdża do celu od 10 do 50% szybciej w stosunku do tradycyjnej nawigacji. Przetwarzanie rzeczywistych danych zbieranych od użytkowników oznacza, że każdy, kto korzysta z nawigacji NaviExpert, może poruszać się skrótami i dojazdami znanymi tylko lokalnym ekspertom, np.: taksówkarzom czy osobom mieszkającym w danej okolicy. Może się również zdarzyć, że NaviExpert wskaże fizycznie dłuższą, ale zajmującą mniej czasu trasę.

NaviExpert
NaviExpert

Znajdź ciekawe miejsce z NaviExpert

NaviExpert, dzięki stale rosnącej i aktualizowanej bazie ponad 300 tysięcy punktów POI umożliwia szybkie wyszukanie i dotarcie do najbardziej interesujących użytkownika miejsc. Wyszukiwarka kontekstowa POI Explorer wraz z sugerowanym podpowiedziami pomoże łatwo znaleźć interesujące miejsce. Aplikacja umożliwia m.in. wyszukanie stacji benzynowych czy punktów gastronomicznych, co może być szczególnie przydatne w okresie Dnia Wszystkich Świętych. Bezpieczeństwo w trakcie podróży zapewni na bieżąco aktualizowana baza niebezpiecznych miejsc, fotoradarów oraz punktów częstych kontroli drogowych.

Planuj i śledź przejazd miejskimi środkami transportu

Użytkownicy nawigacji NaviExpert mogą - jako pierwsi w Polsce - zaplanować i śledzić trasę przejazdu środkami komunikacji miejskiej. NaviExpert udostępnia szczegółowy, tekstowy plan podróży obejmujący numery linii autobusowych, tramwajowych, kolejek podmiejskich, liczbę przystanków, przesiadek i cenę biletów wraz z wyznaczoną trasą przejazdu na mobilnej mapie. Dane komunikacji miejskiej pochodzą z partnerskiego serwisu Jakdojade.pl. 1 listopada w sześciu największych miastach Polski (Warszawa, Szczecin, Łódź, Toruń, Poznań, Kraków) lista połączeń komunikacyjnych uwzględni specjalne linie komunikacyjne wprowadzone z okazji Dnia Wszystkich Świętych.

Nawigacja piesza w Twoim telefonie

NaviExpert wyposażony został również w nawigację pieszą. Zaproponuje ona najkrótszą trasę do wybranego przez użytkownika punktu docelowego i precyzyjnie do niego doprowadzi. W trakcie pokonywania wyznaczonej trasy cały czas będzie można śledzić położenie na mapie i odległość, jaka pozostała do celu pieszej wyprawy. Ten typ trasy jest niezwykle użyteczny w okresie Dnia Wszystkich Świętych, kiedy wiele ulic w pobliżu cmentarzy jest czasowo wyłączonych z ruchu a trasę trzeba pokonywać pieszo.

Dostępność

Aplikacja będzie odkodowana od piątku 29 października od godziny 9:00 do wtorku 2 listopada do godziny 12:00. Aplikację nawigacyjną NaviExpert będzie można pobrać ze strony internetowej: http://www.naviexpert.pl/.

Źródło: informacja prasowa

Źródło artykułu:WP Komórkomania
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)