Nawiguj na Nokię! Do wygrania pięć Nokia N97 mini - nowe zasady

Nawiguj na Nokię! Do wygrania pięć Nokia N97 mini - nowe zasady
Mateusz Żołyniak

14.05.2010 12:28, aktual.: 14.05.2010 14:28

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

W związku z problemami z łączami, odświeżaniem Facebooka i licznymi prośbami, postanowiliśmy wyrównać Wasze szanse w walce o cztery kolejne Nokie N97 mini. Od teraz nie będzie już „kto pierwszy, ten lepszy”! Zamiast tego, poza znajomością odpowiedzi na pytania, będziecie musieli wykazać się kreatywnością.

Nowe zasady konkursu:

  • Wpisy konkursowe będą pojawiały się niezmiennie na naszych blogach i na koncie Komórkomanii na Facebooku w każdy poniedziałek.
  • Natomiast wpis konkursowy zawierający dwa pytania o mapy Ovi będzie pojawiał się co drugi piątek (21.05, 4.06, 18.06, 2.07) między godziną 19 a 20, nie na naszym fanpage'u, a bezpośrednio na stronie Komórkomanii.
  • Na Facebooku pojawi się oczywiście informacja o każdym wpisie z pytaniami konkursowymi.
  • Odpowiedzi na pytania musicie wysłać na maila (zostanie on zamieszczony wraz z kolejnym pytaniem konkursowym), a nie jak było to do tej pory, pozostawić w komentarzach.
  • Najważniejsze. Do pytań konkursowych musicie dodać także autorskie zdjęcie/grafikę lub filmik na temat, który zostanie podany w poniedziałek (pierwsze już 17.05.2010 r.) bezpośrednio poprzedzający piątek z pytaniami. Zostanie on opublikowany we wpisie konkursowym dotyczącym map Ovi.
  • Odpowiedzi wraz ze zdjęciami musicie wysłać do piątku do północy.
  • Spośród dołączonych z prawidłowymi odpowiedziami zdjęć, wybierzemy (naszym zdaniem) najlepsze, które trafią do galerii na Facebooku i wpisu na Komórkomanii z ankietą.
  • Wpis pojawi się w sobotę, a ankieta będzie trwała od poniedziałku do 20 i wszyscy czytelnicy będą mogli głosować na najlepszą pracę. Potem redakcja wybierze zwycięzcę, który otrzyma Nokię N97 mini, a Wasze głosy mogą być w tym bardzo pomocne.

Uwaga:

  • Aby wszyscy mieli równe szanse w rywalizacji,** osoby, które w naszym konkursie wygrały już jedną Nokię N97 mini nie będą mogły brać udziału w walce o kolejne!**
  • Nie będzie musieli płacić żadnego podatku od wygranej. Bierzemy to oczywiście na siebie. Dlatego też, podane przez Was dane zostaną poddane weryfikacji i muszą być prawdziwe!

Szczegółowy regulamin konkursu znajdziecie tutaj.

Do wygrania pozostały jeszcze cztery Nokie N97 mini, a nowe zasady powinny znacznie wyrównać Wasze szanse.

Źródło artykułu:WP Komórkomania
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)