Nawiguj na Nokię! Do wygrania pięć Nokii N97 mini

Nawiguj na Nokię! Do wygrania pięć Nokii N97 mini

Nawiguj na Nokię! Do wygrania pięć Nokii N97 mini
Simblog.pl
27.04.2010 12:03, aktualizacja: 27.04.2010 14:03

Zgodnie z obietnicą, ruszamy dziś z konkursem, w którym do wygrania będzie aż pięć Nokii N97 mini. Zasady są bardzo proste.

By wygrać telefon wystarczy śledzić Komórkomanię i Simbloga. W każdy poniedziałek (w tym tygodniu wyjątkowo we wtorek) publikować będziemy tekst dotyczący map Ovi. Będą w nim zawarte informacje, które będzie trzeba wykorzystać w pytaniach konkursowych. Będą się one pojawiały co dwa tygodnie w piątek na fanpage'u Komórkomanii na Facebooku. Pierwsza osoba, która udzieli poprawnej odpowiedzi wygrywa telefon!

Zasady konkursu

  • Pierwszy news konkursowy dotyczący map Ovi pojawi się na Komórkomanii i Simblogu we wtorek 27.04.
  • Kolejne, będą publikowane w każdy poniedziałek do 28.06 włącznie.
  • W newsach zawarte będą informacje, które trzeba będzie wykorzystać w pytaniach konkursowych.
  • W terminach: **7.05, 21.05, 4.06, 18.06, 2.07 **na fanpage'u Komórkomanii będą publikowane pytania (za każdym razem dwa).
  • Pytania będą publikowane między godziną 19 a 20.
  • Pierwsza osoba, która odpowie poprawnie na oba pytania wygrywa Nokię N97 mini.
  • Odpowiedzi należy wpisywać w komentarzach pod pytaniem na Facebooku.
  • Do wygrania jest więc pięć telefonów. Co dwa tygodnie jeden.

Jeśli jeszcze nie jesteś naszym fanem na Facebooku - dołącz koniecznie. Jutro w tym wpisie pojawi się pełny regulamin konkursu, przed wzięciem udziału warto się z nim zapoznać.

AKTUALIZACJA:

W związku z wieloma komentarzami i mailiami od naszych czytelników postanowiliśmy jeszcze raz przemyśleć mechanizm konkursu tak, aby był on najbardziej optymalny dla Was. Chciałbym poinformować Was o małych zmianach, które wpłyną bardzo pozytywnie na Waszą rywalizację.

Część z Was narzekała na to, że w konkursie liczy się szybkość. Dlatego też, postanowiliśmy wspólnie z głównym sponsorem nagrody (Nokia Polska), że ostatni, piąty z telefonów N97 mini będzie do wygrania na nieco innych zasadach. Pojawią się oczywiście dwa proste pytania na które będziecie musieli odpowiedzieć, ale pojawi się także bardzo proste zadanie konkursowe, które będzie wymagało odrobiny kreatywnego myślenia. Nie będzie już "kto pierwszy ten lepszy". Sposób odpowiedzi na ostatnie zadanie i szczegóły odnośnie tej części zostaną wkrótce ujawnione. Prace konkursowe zostaną rozpatrzone przez redakcję Komórkomanii i przedstawicieli Nokia Polska.

Po drugie, aby wszyscy mieli równe szanse w rywalizacji, osoby, które w naszym konkursie wygrały już jedną Nokię N97 mini nie będą mogły brać udziału w walce o kolejne. Myślę, że jest to sprawiedliwe. Zmiany te pojawiły się już w regulaminie konkursu.

Przypomnę na koniec, że nie będzie musieli płacić żadnego podatku od wygranej. Bierzemy to oczywiście na siebie. Dlatego też, podane przez Was dane zostaną poddane weryfikacji i muszą być prawdziwe!

Źródło artykułu:WP Komórkomania
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)