NEC Cloud Communicator LT‑W - ciekawy projekt, ale...

NEC Cloud Communicator LT-W - ciekawy projekt, ale...
Jakub Płaza

08.01.2011 09:30, aktual.: 08.01.2011 10:30

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Na targach CES 2011 pojawiło się tajemnicze urządzenie firmy NEC. Jest nim tablet o nazwie Cloud Communicator LT-W. Do dzisiaj znaliśmy jedynie kilka szczegółów na temat specyfikacji. Redaktorzy Engadget postanowili pobawić się nim przez chwilę i podzielić swoimi wrażeniami.

Może zacznę od kilku faktów na temat specyfikacji. NEC Cloud Communicator może pochwalić się dwoma dotykowymi ekranami. Wszystko byłoby pięknie gdyby nie fakt, że pracują w rozdzielczości 800 x 600 pikseli. Na pokładzie znalazł się moduł 3G oraz moduł WiFi. Aparat nie zachwyca parametrami – to tylko 3 MP. Całość działa pod kontrolą systemu Android w wersji 2.1.

Pora poznać opinię osób, które miały z nim bezpośredni kontakt. Największy zawód sprawiają ekrany, a dokładniej ich niewielka rozdzielczość, kontrast i jasność. Na wyposażeniu tabletu znalazł się również rysik. Wszystko dlatego, że oba wyświetlacze wykonane są w technologii oporowej. Pomimo zastosowanego procesora ARM Cortex A8, urządzenie nie działa tak płynnie jak byśmy sobie tego życzyli. Chwilowe zwolnienia systemu są na porządku dziennym.

Przyznacie chyba, że specyfikacja nie zachwyca. Tabletowi trudno będzie konkurować z takimi urządzeniami jak Motorola Xoom, BlackBerry Playbook czy nadchodzącym iPadem.

Źródło: Engadget

Źródło artykułu:WP Komórkomania
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)