NEC Medias - najcieńszy Android zaprezentowany [wideo]

NEC Medias - najcieńszy Android zaprezentowany [wideo]24.02.2011 15:00
NEC Medias
NEC Medias
Paweł Żmuda

Przedstawiciele firmy NEC i jednego z największych operatorów w Japonii - DoCoMo - przedstawili właśnie najcieńszego smartfona z systemem Android. Jaka jest pełna specyfikacja telefonu NEC Medias N-04C?

Komórka została zaprezentowana na specjalnej konferencji prasowej, na której przedstawiono nowości mające już wkrótce trafić do oferty DoCoMo. Nowy smartfon mierzy zaledwie 127 x 62 x 7,7 mm, a jego waga wynosi tylko 105 gramów.

Telefon został wyposażony w 4-calowy ekran pracujący w rozdzielczości 480 x 854 pikseli, procesor o taktowaniu 800 MHz oraz aparat 5 Mpix. Nie zabrakło oczywiście modułu Bluetooth, WiFi oraz - jak przystało na Japonię - chipu NFC. Nad pracą telefonu NEC czuwa system Android w wersji 2.2, jednak już teraz przedstawiciele producenta zapewniają, że użytkownicy mogą spodziewać się aktualizacji.

Według redakcji serwisu Akihabaranews, która miała okazję pobawić się nowym telefonem, urządzenie działa bardzo sprawnie mimo dość słabego procesora. Popatrzmy na krótki klip wideo z prezentacji telefonu NEC Medias N-04C.

Źródło: akihabaranews

Źródło artykułu:WP Komórkomania
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)